Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Allegro - Płatność za wystawienie aukcji


Gracz100

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wystawie item do Metina w dziale "Gry online (MMO)" za 250zł to ile będę musiał zapłacić za wystawienie aukcji w przypadku kiedy przedmiot nie zejdzie i ile jak zejdzie?

Opublikowano

1 pln za wystawienie aukcji + 3% wartosci sprzedanego przedmiotu.

 

oczywiscie jak zejdzie , jezeli nie zejdzie sam koszt wystawienia aukcji

Opublikowano

Ten kalkulator mi wyliczył że jak mi zjedzie przedmiot za 250zł to zapłace 10zł troche to drogo ;P

 

Ale dzięki nim masz 240zł w kieszeni ;)

 

Poczytaj jeszcze tutaj :

http://allegro-kalkulator.prv.pl/?d=prowizje

 

Płacisz za każde zdjęcie , pogrubienie itp

Więc do zdjęć np.Lepiej linki podać :D

Opublikowano

Ale głupio że cena rośnie jak uploadowane zdjęcia więcej zajmują :(

Zamiast uploadowywać zdjęcia na allegro można podać link do innego albumu np na imgshack żeby ominąć płacenie?

Opublikowano

Ale głupio że cena rośnie jak uploadowane zdjęcia więcej zajmują :(

Zamiast uploadowywać zdjęcia na allegro można podać link do innego albumu np na imgshack żeby ominąć płacenie?

 

tak ,ale nie wiem czy w regulaminie nie ma nic takiego że jak ktoś zgłosi twoją aukcję to jej nie usuną.

Opublikowano

Jak zejdzie czy jak nie zjedzie?

 

Jeśli twój przedmiot nie zostanie sprzedany, to możesz się zwrócić o zwrot kosztów czy jakoś tak tam było...

Opublikowano

Jeśli twój przedmiot nie zostanie sprzedany, to możesz się zwrócić o zwrot kosztów czy jakoś tak tam było...

 

Nie.To jest jak np.Ktoś kupi od Ciebie coś ,a np nie da kasy lub nie odbierze przesyłki

Opublikowano

Tak na oko ok.2zł+zdj. itd za samo wystawienie jeżeli nie zejdzie

A jeśli zejdzie to 2zł+ o ile pamietam 3%-5% z ceny za którą sprzedałes...

52e31fec.jpg

09.05.12r

 

Pomogłem?

 

 

Daj +!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...