Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mój escape. [80 MINUT DOBREJ ZABAWY] !


PiooreX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siedziałem nad tym około miesiąca, a to jak nie miałem neta, a to jak mi się nudziło i takie coś wyszło.

 

http://www.youtube.c...h?v=-Q7rPAsTIr4

 

Jeśli się podoba to zasubujcie mój kanał (youtube.com/pioorexmetin /nie gram w metina) i dajcie łapke w góre i do ulubionych, to mnie zmotywuje do dalszej pracy.

Mapa będzie cały czas aktualizowana.

 

http://speedy.sh/T27uS/Escape.rar

 

Scan : https://www.virustot...77cd9/analysis/

 

12 ssów robionych na szybko :

http://img210.images...20508152413.png

http://img845.images...20508152423.png

http://img696.images...20508152434.png

http://img845.images...20508152449.png

http://img600.images...20508152540.png

http://img855.images...20508152547.png

http://img856.images...20508152556.png

http://img651.images...20508152607.png

http://img28.imagesh...20508152616.png

http://img6.imagesha...20508152637.png

http://img35.imagesh...20508152647.png

http://img820.images...20508152655.png

pioorex.png
Opublikowano

Hmm..Było by ciężko bo jest tego dużo i nie wiem co wybrać, pobierz i zagraj to sie dowiesz xD

Może wieczorem coś wrzuce ;p

pioorex.png
Opublikowano

Wkurzył mnie trochę. Ten labirynt i ten drugi poziom. I to, że jak zginiesz to musisz wgrać od nowa save'a :(

eJwLyMwvKUrN9nXmcq7KyS_PTM1WqFIIAAlm55cnKoQUVSbp6elxBcCV-WbmpSYXJaaVcAWX5hVlFqdyGRpZIDAAb90Zvg~~.png

mca.png

 

Osiągnięcia:

 

 

10

20

50

100

120

150

200

300 X

400 X

500 X

700 X

1000 X

 

 

Proszę, administracjo, zdejmijcie mi trochę % :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...