Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

EpicPWN [GUILD WARS][NON-PREMIUM][100 SLOTOW][NO-WHITELIST][ANTY-XRAY][DEDYK]


WWankej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cooltext693824301.jpg

Chciałbym wam przedstawić, nasz "Wojny Gildii" o nazwie EpicPWN, który posiada 100 slotów.

Jest to jeden z tych serwerów, gdzie PvP i TnT rządzi

twardą ręką. Na serwerze panuje motto przybądź, zabij, podbij.

Także budujcie swoje twierdze, zbrójcie sie, i wyruszajcie

na wielki podbój mapy!

MCrafters%20Ustawienia.png

IP: s2.minehard.pl

Sloty: 100

Typ: Survival + Gildie

PvP: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Non-Premium: ok.png

Whitelist: no.png

Nether: ok.png

 

cooltext559104514.png

 

 

 

s2.minehard.pl

 

 

 

 

cooltext595579521.png

 

 

 

Minecraft 1.2.5

 

 

 

 

ts3d.png

 

 

 

ts.epicpwn.pl

 

 

 

 

cooltext559104608b.png

 

[Właściciel] x1mrdonut1x

[Opiekun]Wankej

[HeadAdmin]Chemioterapia

 

Rekrutacja OTWARTA !

 

cooltext693829136.jpg

 

Podstawowe komendy

 

/f create <nazwa> - stworzenie gildi

/f invite <nazwa> - zaproszenie gracza do gildi

/f join <nazwa> - dolaczenie do gildi

/f leave <nazwa> - opuszczenie gildi

/f disband <nazwa> - usuniecie gildi

/f kick <nazwa> - wyrzucenie gracza z gildi

/f claim <nazwa> - cuboid (16x16) - limit = power

/f sethome <nazwa> - sethome gildi

/f home <nazwa> - teleport do sethom'a

/f desc <nazwa> - opis gildi

(...) reszta na serwerze ...

 

Na naszym serwerze diamenty wylatują ze stone'a. Szansa: 0.19 %

Opublikowano

Jak ktoś jest chętny do wspólnej gry to zapraszam na pw,

Tylko z mikro. Skype lub TS.

Opublikowano

Nie polecam serwera...Diaxy wpyadaja z stone .... to na chu* wam ten anty xray? ..Nie polecam

Po to zebys nie oszukiwal pipko :D W prezentacji masz napisane, ze diaxy ze stone'a, wiec czemu w ogole sie wypowiadasz skoro to jest element serwera ? Bys napisal cos bardziej ambitnego i konstruktywnego :)

Opublikowano

No,nawet fajny serwer.;]

12081193432am53e7e.jpg

 

 

 

Niezrównoważona psychicznie Pomarancza w kolorze

 

Truskawkowym o smaku Gruszkowym

0_o

 

DAJ +,nie zapłacisz a ja się uciesze.

 

 

MOJE POSTY:

15+

30-

45-

60-

75-

90-

105-

120-

135-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...