Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Z widocznością poziomu koło nicku...[FAST]!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam malutki problem ^^...

Mianowicie nie widzę lvl koło nicku na kliencie metin2_PL 2010 rok...

Wygląda to o tyle dziwnie że podczas wbijania lvl widać go ^^ a po wbiciu pierwszej kuleczki już nie...

 

Oto 3 ssy obrazujące wam te kroczki:)

 

post-75853-0-41340600-1336412138_thumb.jpg

później:

post-75853-0-96237600-1336412141_thumb.jpg

później:

post-75853-0-34171300-1336412147_thumb.jpg

 

 

Jakieś podpowiedzi macie dla mnie?? Byłe szybko:) + polecą:)

TS-LIFEDarmowe kanały TeamSpeak3

Opublikowano

m c n c c2010 edytowane by me,,, game_2089 <- podkreślę że lvl na nim raczej działa bo na innym kliencie [lunaris-world.pl] działa

TS-LIFEDarmowe kanały TeamSpeak3

Opublikowano

okej sprawdze roota i może cosik odpali :)

Jak root będzie padnięty to ugotuje ci parę miliardów + ^^

TS-LIFEDarmowe kanały TeamSpeak3

Opublikowano

Niestety...

Żaden z dostępnych mi rootów nie działa z tym klientem...

 

Glinka masz jakiś root który zadziała z "czystym" klientem PL2010? [i pokaże mi LVL:D]

Jeżeli tak to poprosiłbym na PW jakiegoś linka czy coś z góry dziękuje ;)

TS-LIFEDarmowe kanały TeamSpeak3

Opublikowano

https://www.virustotal.com/file/93088e2c12d0609f55f7e416fb52548fda2f36ae5ea31a1a469c7f193f4c7499/analysis/1336416025/

http://speedy.sh/67J4N/rotttt.rar

 

Zobacz to

Opublikowano

Glinka niestety nadal ten sam problem. ;/ root nic nie daje.

TS-LIFEDarmowe kanały TeamSpeak3

Opublikowano

wgraj nową binkę i poprawki do root,

znajdziesz tuu:

http://www.mpcforum.pl/topic/583627-dl-eliksir-slonca-eliksir-ksiezyca-autopot/

Opublikowano

@up

przecież ja mu ją podałem Oo

// warn za co??

@alchemik

przecież mu podałem temat w którym jest nowa binka Oo

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...