Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[inne] O co chodzi z walutą na stronie ivana ?


polisher

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Web Money Rubel, Euro, Zloty, U to nie wiem, Ukash i PaySafeCard to formy płatności kodem, jak doładowanie do telefonu.

Opublikowano

coś mi się wydaje że to jednak nie tak bo z tego co napisałeś wynika że w KBot NGG kosztuje 4,49EUR a w złotówkach 6.49 ???

a euro jest po 4.20 więc to na pewno nie jest tak

Opublikowano

  • R-Purse WMR ? Bearer's bank cheque in Russian Rubles
  • Z-Purse WMZ ? Goods certificate, in USD
  • E-Purse WME ? Bearer's bank cheque in EUR
  • U-Purse WMU ? Bank account claims in UAH
  • B-Purse WMB ? Electronic Belorussian Roubles
  • G-Purse WMG ? Warehouse receipt for stock Gold in a certified storage area
  • V-Check WMV ? Prepaid transfer in Vietnamese Dongs

Po angielsku, użyj google jak nie znasz.

Opublikowano

@Best in MPC użyłem wujka google zawsze najpierw go używam ale niestety po wpisaniu np WMR jakieś dziwne rzeczy mi wyskakiwały

 

A i jeszcze 1 chciałem kupić ten kod PSC za 20 zł to wychodzi 4,8EUR ale patrze teraz na stronie ivana że tam pisze 6,66 :/ to jest te w euro ?

Opublikowano

@Best in MPC użyłem wujka google zawsze najpierw go używam ale niestety po wpisaniu np WMR jakieś dziwne rzeczy mi wyskakiwały

 

A i jeszcze 1 chciałem kupić ten kod PSC za 20 zł to wychodzi 4,8EUR ale patrze teraz na stronie ivana że tam pisze 6,66 :/ to jest te w euro ?

tak to jest w euro czyli musisz zakupić x2 20zl

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

no to w Ukash wychodzi taniej mój kolega 25zł dał a ten zje... rusek napisał mi e polskich kodów z ukash nie przyjmuje wtf ??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...