Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wielki Bug z AuthMe ( TYLKO AUTHME ) 1.2.5 Kopiowanie zbroji


Mr.Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

U mnie na serwerze sprawdziłem. Nie działa ;)

 

Bo to nie do końca jest komenda /logout

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Mini tutorial jak naprawić;

 

Wchodzimy w permissions, dla każdej grupy dodajemy permissions;

 

- -authme.logout ;]

 

musza byc 2 minusy ;]

 

@edit

 

coraz wiecej bugow ;]

 

dzieki za ich rozdawanie ;)

<>

Opublikowano

Tak jak kolega powyżej powiedział, gdy opcja wyłączenia EQ jest aktywna to nie działa. A gdy jest aktywna możemy zrobić jeszcze jeden myk z diamentami...

Wchodzimy na nick admina na GAMEMODE 1

Nie logując się wywalamy POZA EQ diamenty i co tam chcemy

Wychodzimy

Idziemy na spawn i zbieramy wyrzucone rzeczy....

6.jpg

"Ucieczka może być czasem dowodem wielkiej odwagi.

Romuald Cabaj "

 

Kliknij To nic nie kosztuje

http://pajacyk.pl/

Opublikowano

Używaj wyszukiwarki widziałem i było już na forum. Nawet z itemkami klonowanie i działa. Jak chcecie zabezpieczyć swój serwer to pobierzcie XAuth lub w permission dla gracza dodajcie - -authme.logout - jak do zbroi, gdy do itemków to dodajcie - -authme.unregister i - -authme.logout

Opublikowano

Ja nic z tego nie zrozumiałem

jphk7l.jpg

Moje projekty

 

SyrenBot (Spambot +bot do NosTale)

http://www.mpcforum.pl/topic/722632-botspambot-syrenbot/#entry5226411

 

Opublikowano

@up osoby które piszą , ze ten bug działał ale to było ho ho ho chu** wie ile .. Wcale , że nie ;] Bug działa a Mr.Misiek to jebany plagiater + było już to a ty tylko to przepisałeś co trzeba zrobić , tam był filmik -.-

@edit dodałem link http://www.mpcforum.pl/topic/625607-tut-jak-klonowac-zbroje-na-serwerach-non-premium/ do tematu który już był a Mr.Misiek skopiował pomysł.

Opublikowano

Nie naprawili tego buga jeśli chcecie wiedzieć, a teraz wam opowiem co i jak...

1. /plugins - musi być AuthMe

2. jeśli jest - /unregister hasło

3. relog

4. wbijamy, rejestrujemy, wyrzucamy itemy z eq

5. relog

6. powinieneś mieć podwojone.

43293210399100931778.png

mca.png

A może piwko?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ehhh ludziska ;D to już stare jak świat . Wystarczy zablokować graczowi komendę /logout i problem załatwiony ;D Polecam wszystkim którzy maja swój serwer aby te komendę zablokowali ;d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...