Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak zdobyć pieczęć Matki Cuby


Flamo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W
i
t
a
j
c
i
e
.

 

W tym poradniku dowiecie

się jak, zdobyć pieczęć Matki

Cuby. Pieczęć tą możemy albo

sprzedać albo zrobić z niej

rajd, ja preferuję tą pierwszą

wersje czyli sprzedaż. Gdyż i tak

jeśli mamy dobrego, red'a/war'a

dodadzą nas na rajd .

 

 

 

 

 

 

Ale zacznijmy od początku,

najpierw musimy mieć

- Lv 30 do 39 (30-34 możemy bez dobrego eq mieć deda)

- Ziarno mocy x2

- Mała fasolka x30

- Fragment kamienia czaso. (Rajd) x1

- Kryształ nowego księżyca x2

 

 

 

Gdy mamy już wszystkie potrzebne rzeczy,

musimy znaleźć dogodne miejsce tzw. pole

energi. rózgę kupujemy u malolm'a

Kupujemy ich 21, a oto mapa gdzie ich najlepiej użyć.

Punkty oznaczają miejsca użycia

mapalu.jpg

 

 

Gdy znajdziemy pole energi,

klikamy 2 razy na Fragment kamienia czaso. (Rajd)

i następnie naciskamy Wytwórz

 

 

 

Gdy przejdziemy cp dostaniemy pieczęć,

pieczęć jest warta 94k na nb sklep 100k+.

A więc jest to 80-90k czystego zysku,

w 10-20 min zależnie od lvl'a.

To czy opłaca się robić tą pieczęć,

zostawiam wam do przemyśle

 

Ps. Żeby znaleźć pole energi musimy mieć

ustawienia Angielski (Wielka Brytania)

(źródło: własne)

 

 

 

 

Podobało się liczę na
like

 

wkrótce dodam więcej obrazków
Opublikowano

Jak dla mnie zbędne ..

Takie rzeczy to chyba każdy wie o-o

+

Bardziej tego tekstu nie mogłeś porozrzucać ?!

 

tak niektórzy ludzie o tym wiedzą ale są też nowi użytkownicy

a takiego tutka nie było mało ludzi wie a jeszcze mniej robi

ja raz na 2 miechy widzę jak ktoś szuka pola a gram dużo w nt

Opublikowano

Ty grasz wgl w nostale?Czytasz newsy na forum? Przecież ten problem z wyszukiwaniem pola został już dawno rozwiązany .Bodajże w styczniu więc pomyśl zanim coś napiszesz

1340225732-U353817.png

Sygna by Vantos

:) Thx :P

 

Beliar12 najlepszy Mod!

 

 

Members|Kid Mod Nostale|Moderator Nostale

 

Opublikowano

tak niektórzy ludzie o tym wiedzą ale są też nowi użytkownicy

a takiego tutka nie było mało ludzi wie a jeszcze mniej robi

ja raz na 2 miechy widzę jak ktoś szuka pola a gram dużo w nt

 

Tjaa dużo grasz , a gówno wiesz ..

x


Opublikowano

Nie calvin tylko malcolm mix. popraw, masz lika ;)

jigorus.png

By Harukimisu

W sumie to nie zawsze. rezygnuję z posady Moderatora. Dzięki za wszytko i powodzenia...

Jeszcze kiedyś wrócę więc nie liczcie że się mnie tak łatwo pozbędziecie ;)

Opublikowano

oczojebne nic ci nie dam stary chuju

[list]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/435586-tutreje-na-nostaleth/"]Mój tut rejestracji na Tajlandzkim nostale[/url]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/639995-tutwszystko-o-kartach-specjalisty/page__pid__4604876#entry4604876/"]Wszystko o kartach specialisty[/url]
[/list]

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

@UP cmu żaden kidmod / mod tego nie zacenzurował i nie dał mu upomnienia ?

 

@TOPIC Mi bardzo się podoba ale możesz zmienić czcionkę ;>

6af9075286d7b251.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...