Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[POMOC]Szukam Kogoś kto mi pomożę


Supcio1234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam założyłem ten temat po 1. nie mogę ogarnąć source-moda cs;s serwera ...

i niewiem jak admina dodać , jak i również nie mogę zainstalować manu admin plugin ;D

ktoś mi chcę pomóc pisać na gg: 36858402

http://imageshack.us/photo/my-images/687/obraztoa.png/

Opublikowano
Dodajesz admina czyli:

a) otwieramy folder z cs'em\cstrike\addons\amxmodx\configs\users.ini

na końcu dodaj linijke

"twojnick" "obojetniejakiehaslo" "abcdefghijklmnopqrstu" "a"

c) wchodzisz w cs'a i w konsoli wpisujesz

setinfo _pw "haslo to co podales wyzej"

d) wpisujesz w konsoli

bind = amxmodmenu

e) wbijasz na serva i sie cieszysz ze jestes adminem

f) klikasz = i ustalasz jezyk swojego servera i menu.

 

Jak dodac pluginy ?

a)Usuwamy dwukropek ( ; ) z folder z cs'em\cstrike\addons\amxmodx\configs\modules.ini sprzed fun

sciągamy pluginy, następnie plik z koncowka .amxx wklejamy do folder z cs'em\addons\amxmodx\plugins

c) i nazwe tego pluginy (np. amx_super.amxx) wklejamu na sam koniec do

folder z cs'em\cstrike\addons\amxmodx\configs plugins.ini

 

Tutaj masz odpowiedzi.

Regmannn

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...