Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapraszam Znawców pokemonów:)


Alls

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pomożecie mi skompletować drużynę jak najlepszą do pvp i powiecie jakie ruchy mam im dać mam do wyboru pokemony z wszystkich części. W razie pytań piszcie na gg 31703185(Powtarzam każdy istniejący pokemon)(mogą być też przedmioty):) za pomoc dziękuje.

Opublikowano

Powiedz jakimi pokemonami dysponujesz, nad jakim składem myślisz, o którą wersję chodzi etc. Nie zrobimy wszystkiego za Ciebie :)

Oraz, czy wiesz coś o EV Training? Jeśli nie, koniecznie poczytaj o tym w Internecie. Ja nie będę Ci tego tłumaczył, bo o tym książkę można napisać, sam już trochę pozapominałem. No i w każdej wersji jest inaczej.

 

@Up no o pokemony ;d takie RPG na konsole Nintendo. Jest też anime, manga i karcianka.

Opublikowano

o jak najlepszy squad pokemonów z wersij emerald albo diamond pearl lvl spokojnie dam rade wiem o co chodzi ale ja chce ostateczne ewolucje.

Opublikowano

Wiem co to są pokemony ale do jakiej gry chcesz to bo widziałem kilka gier z serii pokemon tak jak pisałeś jest karcianka, kolega ma na Nintendo.

1359062624-U334301.png

Opublikowano

A więc nie każdy możliwy, bo już 5 generacja odpada ;) (swoją drogą ja tego nawet jako fan pokemonów nie ruszam)

Podaj dokładną wersję, bo nawet między Diamond/Pearl/Platinum są różnice w dostępności pokemonów :) Proszę, mój skład, choć nie wiem czy jest dobry - nikt go nie oceniał.

1. Salamance

373.png

DRAGON / FLY

Najczęściej brany pok do PVP z powodu przesadzonych statystyk. Moje ataki:

Flamethrower - Ogień zawsze sie przydaje. Duży Acc i dmg. Uczyć przez TM.

DragonPulse - TM - w końcu smok, więc coś dragon musi być. STAB.

Fly - STAB. Chyba na 50 sam się tego uczy.

Roost - TM

 

2. Glaceon

Spr_4p_471.png

Możesz go zastąpić innym lodowym, ja go wybrałem ponieważ to mój ulubiony pok :D Salamance jest strasznie silny i trzeba się go pozbyć jak najszybciej, a że jest typem DRAGON / FLY ma podwójną słabość (4x) do lodu. Najlepiej użyć Blizzard (miażdżące DMG 120 + jeszcze STAB, czyli 180DMG x 4 = 720DMG!!!), ale ten atak ma mały Acc (70%), więc w przypadku zmniejszonego Acc Glaceona warto mieć Ice Beam w zanadrzu. Dalej, Shadow Ball, super skuteczny przeciwko duchom i psycho. Czwarty atak należy do Ciebie, ja miałem Last Resort (130 normal dmg), a później giga impact (150 normal dmg), ale mądrzejsze byłoby wybranie jakiegoś buffa lub debuffa przeciwnika.

 

3. Infernape

Spr_4p_392.png

Nie był moim starterem, ale zbreedowałem Torterrę z Ditto i się wymieniłem. Close Combat i Fire Blast

 

4. Gardevoir

Spr_4p_282.png

Psycho musi być, a ten jest moim ulubionym z tego typu :]

Psychic

Hipnosis

Dream Eater

i chyba Calm Mind (nie pamiętam do końca)

 

 

Dalej miałem legendy, które na PVP są zbanowane. Postaram się coś sensownego tutaj wstawić

 

 

5. Empoleon

395.png

 

Oryginalny typ WATER / STEEL daje mu aż 12 odporności i tylko 4 słabości.

Z wody Hydro Pump, stal - Flash Cannon. Dalej dałbym Drill Peck i Earthquake.

 

 

6. Missingno. :D

Missingno.png

A na serio, myślałem nad Garchompem lub Staraptorem, ale przypomniałem sobie jak kiedyś Roserade sporo zamieszania Sleep Powderem mi w teamie zrobiła. Ale Sleep Powder tylko przez breeding.

Energy Ball (80 + STAB = 120)

sludge bomb (90 + STAB = 135)

Opublikowano

A więc nie każdy możliwy, bo już 5 generacja odpada ;) (swoją drogą ja tego nawet jako fan pokemonów nie ruszam)

Podaj dokładną wersję, bo nawet między Diamond/Pearl/Platinum są różnice w dostępności pokemonów :) Proszę, mój skład, choć nie wiem czy jest dobry - nikt go nie oceniał.

1. Salamance

373.png

DRAGON / FLY

Najczęściej brany pok do PVP z powodu przesadzonych statystyk. Moje ataki:

Flamethrower - Ogień zawsze sie przydaje. Duży Acc i dmg. Uczyć przez TM.

DragonPulse - TM - w końcu smok, więc coś dragon musi być. STAB.

Fly - STAB. Chyba na 50 sam się tego uczy.

Roost - TM

 

2. Glaceon

Spr_4p_471.png

Możesz go zastąpić innym lodowym, ja go wybrałem ponieważ to mój ulubiony pok :D Salamance jest strasznie silny i trzeba się go pozbyć jak najszybciej, a że jest typem DRAGON / FLY ma podwójną słabość (4x) do lodu. Najlepiej użyć Blizzard (miażdżące DMG 120 + jeszcze STAB, czyli 180DMG x 4 = 720DMG!!!), ale ten atak ma mały Acc (70%), więc w przypadku zmniejszonego Acc Glaceona warto mieć Ice Beam w zanadrzu. Dalej, Shadow Ball, super skuteczny przeciwko duchom i psycho. Czwarty atak należy do Ciebie, ja miałem Last Resort (130 normal dmg), a później giga impact (150 normal dmg), ale mądrzejsze byłoby wybranie jakiegoś buffa lub debuffa przeciwnika.

 

3. Infernape

Spr_4p_392.png

Nie był moim starterem, ale zbreedowałem Torterrę z Ditto i się wymieniłem. Close Combat i Fire Blast

 

4. Gardevoir

Spr_4p_282.png

Psycho musi być, a ten jest moim ulubionym z tego typu :]

Psychic

Hipnosis

Dream Eater

i chyba Calm Mind (nie pamiętam do końca)

 

 

Dalej miałem legendy, które na PVP są zbanowane. Postaram się coś sensownego tutaj wstawić

 

 

5. Empoleon

395.png

 

Oryginalny typ WATER / STEEL daje mu aż 12 odporności i tylko 4 słabości.

Z wody Hydro Pump, stal - Flash Cannon. Dalej dałbym Drill Peck i Earthquake.

 

 

6. Missingno. :D

Missingno.png

A na serio, myślałem nad Garchompem lub Staraptorem, ale przypomniałem sobie jak kiedyś Roserade sporo zamieszania Sleep Powderem mi w teamie zrobiła. Ale Sleep Powder tylko przez breeding.

Energy Ball (80 + STAB = 120)

sludge bomb (90 + STAB = 135)

dzięki właśnie o to mi chodziło :P

 

Wiem co to są pokemony ale do jakiej gry chcesz to bo widziałem kilka gier z serii pokemon tak jak pisałeś jest karcianka, kolega ma na Nintendo.

<facepalm>Spróbuje shiny glaceona jest najładniejszy :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...