Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Sposobu na Skiny + drugie pytanie


jot`

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na chwile obecną posiadam MC No-Premium i tu się nasuwa pytanie . Nie nie chodzi mi o to skąd pobrać skiny ani jak zrobić .. chodzi mi o to jak wgrać ..

Zaczyna się tajemniczo , nieprawdaż ?

Przejdźmy do szczegółów .

Wiem jak wgrać skin aby był widoczny tylko dla nas .. jest to w wielu poradnikach na tym forum jak i innych .

Chciałbym wgrać skina tak aby inni go widzieli mimo to , że gram na NO-Premium .

Czy to jakiś programik ? Czy co ? Nie mam pojęcia , dlatego zwracam się do was z tym " problemem "

 

ew. Zostaje mi przemęczenie się do Lipca/Sierpnia aby kupić Oryginalnego .. i tu drugie pytanko .

Właściwie chciałbym się upewnić ..

Kupić to ? ->

http://www.minecraft.net/store/game

 

Czy to ? ->

http://www.minecraft.net/store/gift

 

Pytam dlatego , żeby się upewnić .. bo nie chciałbym aby to 80/85zł poszło na marne .

Także jak już mam kupić to kupować GIFT Code czy Game?

 

Bo mimo tego , że jest ten link do kupienia rzekomej gry widzę także to ->

http://www.minecraft.net/download

 

Więc to gre się chyba pobiera , a kupuje się gift code .. lecz nie jestem pewien więc proszę was o pomoc.

 

Z Góry dziękuje i Pozdrawiam :)

 

@PS. Mało komu się będzie chciało to czytać lecz licze na to , że ktoś pomoże.

 

 

Już wiem co do drugiego pytania .. GIFT kupujemy gdy chcemy komuś dać , a jak kupimy gre to zostaje ona zapisana na konto na którym jesteśmy zalogowani.

d113e6bd9c03f.png

Opublikowano

@up

 

Opisałem .. chce żeby widzieli go na MP.

d113e6bd9c03f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...