Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Co myślicie na temat MPC na YT ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Ostatnio zacząłem przeglądać filmy kanału MPC na YouTube. Odczuwam niestety 'niedociągnięcia' i troszkę nie wiedzę nt. danej gry. W CombatArms 2x był zmontowany głos pana recenzenta. Jeszcze w którejś recenzji gra kompletnie zagłuszała mówiącego. W tej samej zero przejść między klipami ;/ Niestety. Tutaj opinia kogoś:


http://screenshooter.net/8003342/wohxhwj

A wy co o tym sądzicie ? : )

@EDIT

Właśnie obejrzałem recenzje metina. Ktoś recenzował 'Daggera' a na ekranie ukazane były skille Archera. No trochę faili.

@EDIT2

CombatArms - 1 recenzent się wczuł jakby ..., a drugi mówi 'fire' zamiast 'fajer'

:)

he?

Opublikowano

Ciężko znajść kogoś z głosem słowika :).

 

Przydała by sie kobieta jak duds ^.^

 

Ja uważam że filmiki MPC są dobre tylko wybrednym może coś nie pasować.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Powiem tak jak była duds w mmt to filmiki trzymały poziom, teraz to jest kompletna beznadzieja :)

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Opublikowano

Według mnie filmy są dobre jedynie lektor pozostawia wiele do życzenia.....

Przeglądałem dziś filmy i po obejrzeniu recenzji z gry Combat Arms przestałem.

Chodzi o to ,że lektor popełnia okropne błędy jeżeli chodzi o czytanie angielskich słów.

Fireteam on czyta "fireteam" ,a jego kolega czyta poprawnie czyli "FajerTim".

Co do lektora z problemami i niedociągnięciami w angielski nie dostrzegam większych niedociągnięć :D

rsdgx1.jpg


Opublikowano

uwierz mi, wiemy o tym i właśnie z tych powodów wiele się u nas zmieniło teraz, kolejne videorecki będą o niebo lepsze :)

fs_overall.png

Opublikowano

Combat arms to ostatnia praca tworzona przed sporymi zmianami w MMT.

Sporo się teraz pozmieniało i zapewniam was, że mamy chęci i możliwości przywrócić ten projekt do "Dudsowej" świetności

:)

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

El Piloto , bo akurat na YT z takimi filmikami dużo zarabia.

 

Jesteś na tym forum to czemu nie moze sobie zarobić?

 

 

Combat Arms i to wczucie 1 lektora xD

Im większy rośnie na mnie flejm

Im bardziej mnie nienawidzisz tym większy fejm. ej

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...