Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasze ulubione zestawy w mcdonald's


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja to nie lubię hamburgerów itp, nie wiem co w tym ludzie widzą :D

Jak do McDonald's to tylko po shake, najlepsze co mają :D

Moja galeria:



ZZN1o2Z.png


Tą niezaprzeczalnie piękną grafiką uraczył mnie użytkownik Atacama


Urban Exploring, fotografie z różnych opuszczonych miejsc :)



  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Renovi

Kiedyś jak zjadłem to też tak miałem, dlatego teraz nie jem.

 

Jebać McDonald'a.

Nie jadam taki świństw.

 

Wole już iść na kebaba czy chińczyka.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

3-4x Cheesburger + Shake Truskawkowy/Waniliowy.

 

Taki zestaw cieszył mnie już od lat ;)

 

PS. Przestałem chodzić do MCD, gdy zauważyłem, że wszystko bezczelnie drożeje. Kiedyś strefa niskich cen to było 2zł, następnie przez dłuższy czas 3zł, a dzisiaj 3,50. Nie obejżymy się i "czis" będzie po piątaku... NIE CHODZĘ!

Opublikowano

Chesburger ze zmielonych kości kurczaka

Krytki ze zgniłych ziemniaków

cola w której proporcke to 1 L wody 0.01 l coli

I mc'donald życzy smacznego

Nie jadam w żadych tego typu restauracjach bo wiem z czego to jest zrobionę

1396292564-U784394.png
Opublikowano

@UP

Kto ci takich pierdół naopopwiadał?

 

@Top

Cheeseburger, ewentualnie kilka. Jak chce mi się pić to jeszcze shake waniliowy.

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano

Powiem tyle ... To wszystko jest sztuczne i robią to tak jak powiedział @3xUP Wasze nugetsy są robione po prostu ze gniecionej kury .... Cola ... Przecież to widać jak leją to są takie białe paski to woda bo wtedy mniej tracą na Coli a wiadomo woda tańsza ... Nie powiedział bym że mają zgniłe ziemniaki tylko że wymieniają Olej raz na rok ...

 

Ale żeby nie było offtopu to:

 

Wieśmac/McChicken

Frytki zwykłe

"Cola" ....

Sałatka mała z sosem Vinegree / Ciastko Jabłkowe/McFlury

1336826229-U379973.png

Tuty :

Najwydajniejsza optymalizacja minecrafta czyli zwiększenie fps'ów !

http://www.mpcforum.pl/topic/506414-tutnajwydajniejsza-optymalizacja-minecrafta-czyli-zwiekszenie-fpsow/

LitleSky !


http://www.mpcforum.pl/topic/505707-dllitlesky-survival/

RedStone i Mechanizmy


http://www.mpcforum.pl/topic/596227-tutorialredstone-i-mechanizmy/

Jak postawić serwer na VPS


http://www.mpcforum.pl/topic/592967-tutjak-postawic-serwer-na-vps/

Opublikowano

Panie sprzedawczyni :)

1xbQbvo.png

 

"Znalazłem w sobie radość wynikającą  ze świadomości, że chcę wałczyć" - Witold Pilecki

Opublikowano

Nie jem McDonalda.Jedynie KFC bo tam nie ma syfu i wszystko jest oki, nie jak w mc kurczaki się wypluwa bo smakują jak nie wiem co 2 lata temu tak miałem ;D

logo1.png
Opublikowano

rzadko tam jadam ale jeśli już to poprostu jakiś szejk i cheesburger...

Opublikowano

Napój: Cola (średnia)

Frytki: Zwykłe (małe)

Hamburger: Cheesburger

Deser: Nugetts'y

86506195548292095751.png

 

exModerator minecraft.MPCforum.pl | exMPC Media Team | exKidModerator SF 09/11

Opublikowano

Frytki

Wieśmac

Cole

A na koniec Kawa Latte Macchiato

Moje poradniki :

http://www.mpcforum....33#entry3818233 - Download z FULL prędkością naszego łącza :)

http://www.mpcforum....83#entry3798683 - Jak uchronić się przed zawirusowaniem ;)

http://www.mpcforum....96#entry3732796 - Jak zapomniane hasła internetowe (mozilla, opera, chrome)

http://www.mpcforum.pl/topic/540376-tutjak-zrobic-porzadna-strone-www/page__pid__3854731#entry3854731 - Jak zrobić porządną stronę WWW

Opublikowano

Gdyby był gdzieś w pobliżu KFC to pewnie bym wolał ale, że nie ma to jestem skazany na MC... :(

Jedzenie nie jest tam złe - patrząc na smak, lecz chyba każdy wie jakie to nie zdrowe... :)

Trochę w "Maku" ceny są zawyżone... moim zdaniem... Gdy mam zamiar coś zjeść np. zamiast obiadu, kolacji to wolę sobie iść do budki z fastfoodami gdzie kebab po nie całe 7zł

jest :) Minusem jest to że nie ma tam gdzie usiąść to jedynie na wynos wchodzi w grę... :)

A do MaC'a chodzę porozmawiać ze znajomymi czy coś, bo fajna atmosferka, czysto :) Zazwyczaj biorę cappuccino albo shake ( Czekolada - Truska"f"ka ),

do jedzenia to zależy czy tak tylko coś podgryść, czy głodny jestem.. ale przeważnie Cheseburgera - Kurczakburgera ew. Tortille ... :)

Gdy są te karteczki promocyjne to biorę jeszcze frytki, ale to tylko wtedy : > Na deser ten lodzik taki z ciastkiem i polewą chyba MC Flur się nazywa czy jakoś tak

z ciachem Lion i polewą karmelową :D

Ale jak wspomniałem chodzę tam rzadko :) -nie zdrowe, drogie i te kwestie... :D

1329228482-U118767.png

Opublikowano

żadko kiedy tam jem wole juz do jakiejs pizzerii zawitac ale jak jest wycieczka szkolna lub cos to tradycyjnie z 7-8 cheeseburgerów i shake duzy waniliowy moim zdaniem sama chemia i zeby sie najesc trzeba conajmniej 100zł

NO PAIN

NO GAIN

Opublikowano

Wybaczcie za spam, ale chcę podchwycić temat napojów w McDonald. Chodzi mi o Coca Cola, Pepsi, Fanta, Sprite. Jeśli wy myślicie, że to 100% pełnowartościowe produkty oryginalne to jesteście w wielkim błędzie. Punkty MCDONALD posiadaja takie proszki i mieszaja to z wodą + dwutlenek węgla i mają coca cole.

 

Dodatkowo wasze zarcie z mcdonald jest ostro nafaszerowane chemia, która nie jest strawna dla organizmu przez co możecie przytyc.

jqeuR.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...