Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PixelCraft - nowy tryb gry! BattleCastle - u nas przygoda dopiero się zaczyna. [Dedyk][Bukkit][1.2.5]


Sopher�

PixelCraft  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba Ci si? nowy tryb gry - BattleCastle?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ten serwer nie będzie mi działać . strona nie działa pokazuje że ON a pisze Can't resolve hostname więc pff nie pogram se

 

ten serwer nie będzie mi działać . strona nie działa pokazuje że ON a pisze Can't resolve hostname więc pff nie pogram se

dajcie inne ip jak macie w postaci 5. ...

Opublikowano

Król Mroku oraz Światła wybrany.

 

Rozbudowujcie swoje zamki, zbierajcie surowce. Macie być zgranym Królestwem!

 

 

---------------------------------------------

 

Już za tydzień w sobotę o godzinie 13:00 pierwsza wojna!

mnu.gif

Opublikowano

Nie polecam serwera!

Nie ogarnięci admini.

Nie umieją stworzyć atmosfery, dawają graczom itemy za free.

Pluginy nie są skonfigurowane tak jak powinny.

Perm za ,,kur**".

 

NIE POLECAM SERWERA!

OMIJAJCIE GO DLUGIM ŁUKIEM!

Opublikowano

Administracja jest dobrze dobrana i każdy z jej członków nie ma 13 lat. Atmosfera jest, Królestwo Światła właśnie buduje zamek i nikomu nie dajemy darmowych itemów! Pluginy są doskonale skonfigurowane. Dostałeś tylko bana na 1 dzień za wyzywanie... Więc jaki perm? Hee...

 

Zapraszam na forum do składania podań na Króla Mroku!

mnu.gif

Opublikowano

przybyłem, zobaczyłem, DOSTAŁEM perma za stworzenie swojej gildi xD teoretycznie mają być 2 frakcje a nie mają nawet dobrze skonfigurowanego permission bo da się tworzyć swoje , nie polecam, i dostałem bana właśnie za przetestowanie frakcji, a król światła wyklinał sobie jak nigdy nic a admin miał sobie to gdzieś, reszta atrakcji bezpośrednio na serwerze!

Opublikowano

Dodaj:Wiki

 

Pozdrawiam Wiktoria ;*.

crafterx.png

 

 

Zapraszam,też na super serwer IP:188.165.193.152:25590

Opublikowano

Już ogarniam ! Nie było mnie 3 godziny i wszystko się posypało -.-

Proszę o napisanie na moje GG 24025713 co jest nie tak :)

Jeśli chcecie abym was dodał również napiszcie :)

Sopher musisz bardziej się przykładać ;(

 

Przepraszam wszystkich bardzo serdecznie ;)

r718w5.png

Ludzie używajcie Alt'a, bo chyba jest różnica w tym czy robimy komuś "łaskę" czy "laskę"

:)

Opublikowano

Wyslalem i czekam :)

Serdecznie zapraszam na forum które jest już z nami 4 lata jest to MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)
Krótko o forum : Możemy na nim kupywać gry za pisanie postów czy też tematów ! Tak Postów czy tematów ! ;D
Nie jest to żaden Fake.
Administracja jest miła i pomocna.
Znajdziemy na nim publikacje serwerów, poradniki, cheaty do różnych gier i Wiele Wiele więcej ! ;p Poprostu musisz tutaj być ! Gorąco Polecam ! MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...