Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Zwiększenie szkolenia załogi


Craftingers

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, was to znowu ja :)

Ostatnio mi się nudziło, iż mam dużo kredytów bawiłem się w przemienianie załogi i jej usprawnianie. Aż w końcu odkryłem fajny trick / ciekawostkę.

Zapraszam do miłej lektury.

 

1. Wybieramy czołg na którym chcemy to użyć w moim przypadku będzie to KV.

2. Całą załogę z KV prze konwertujecie na 50% (Jeśli masz załogę powyżej 75% nie opłaca się).

3. Rekrutujemy dowódcę naszego czołgu (INNEGO) NIŻ KV) na 75% (chyba ci nie żal 20 tysięcy na to)

4. Potem naszego dowódcę z KV, co ma 50% zwalniamy, a tego z innego czołgu (tego dowódcę co ma 75%) przenosimy do KV.

5. Gramy i cieszymy się dużo szybciej wzrastającym poziomem naszej załogi.

 

INFORMACJE:

- Poziom dowódcy będzie rósł w normalnym tempie, jednak poziom załogi będzie wzrastał dużo szybciej.

- KV jest to przykładowy czołg, może to być również LTraktor lub M22 Locust

 

Poradnik wykonany w 100% mój, zakaz kopiowania bez podania nicku Autora.

~Craftingers

sygnatura111.jpg
Opublikowano

Em, czyta się całe :x

Poziom dowódcy będzie rósł w normalnym tempie, jednak poziom załogi będzie wzrastał dużo szybciej.

sygnatura111.jpg
Opublikowano

@Up

Dziękuję, myślę, iż każdy mój poradnik będzie ci się podobał. Staram się dbać o estetykę i przejrzystość tekstu, dlatego moje poradniki są miłe dla oka :)

sygnatura111.jpg
Opublikowano

Czyli w całym poradniku chodzi o to, aby nie ujawnić funkcji gry, która dodaje załodze (oprócz dowódcy) dodatkowy procent, który wynosi <skill_dowódcy>/10?

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...