Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Minecraftowicze [ FB, RP] [ 10slotów ] [ No Premium ] [ No Hamachi ]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa Serwera

 

Minecraftowicze

1-540857-560x95-3-FF5519-FFFFFF.png

 

IP TEAM SPEAK 3 :

 

t6.svoice.pl:8226

 

Ilość Slotów :

 

15 ( naturalnie będzie więcej )

 

Typ Serwera :

 

Free Bulding , Role Play

 

Administracja Serwera :

 

Alu - HeadAdmin pomysłodawca Projektu Serwera Minecraftowicze

 

Daniello961 - Administrator Techniczny Pluginów

 

Avert - Administrator Serwera

 

TheMustaFF - Moderator Serwera

 

Informacje Dodatkowe

 

Serwer jest nowym który szybko będzie się rozwijał mamy spore doświadczenie w prowadzeniu serwerów Minecraft wiec zawsze uzyskacie fachowej pomocy w razie każdego problemu.

Na Serwerze Panuje mila i sympatyczna atmosfera bo dobra zabawa to tylko u nas

:) . Konkursy Eventy z fajnymi nagrodami , posiadamy także usługe VIP i SuperVIP

Na więcej informacji zapraszamy na nasz Serwer

:)

Opublikowano

gorąco polecam serwer. Mili gracze, działka w 2 minuty. Nie odczułem lagów.

@edit

Wszystko super oprócz jednej rzeczy - gamemode za 10zł? Sory, ale to tak, jakbyście strzelili sobie w stopę

Opublikowano

Moim zdaniem to nie jest tak dużo kasa z vipa nie idze dla nas do kieszeni tylko na potrzeby utrzymania serwera

Chodziło mi o fakt dania graczowi gamemode-a. Ta opcja w ciągu kilku dni zniszczy Wam ekonomię.

Opublikowano

Fajny server mozna sobie pograc szkoda tylko ze 10 slotow

jawel20.png

Opublikowano

Nie polecam serwera.

 

Dzisiaj po wejściu na serwer napisałem żartobliwie: "O, myślałem, że mam tu bana ;)"...

 

5 sekund później już miałem bana, nawet na IP :D

 

Administracja banuje wszystkich według własnego upodobania. Kilku moich kolegów także zostało zbanowanych w sumie za... nic?

 

Właściciele podejrzewają 90% graczy o używanie X-Ray oraz innych hacków, naciągają na SMS'y, proszą o wysłanie sms na numery, które kosztują o wiele więcej niż mówią.

 

Jeżeli nie chcecie stracić czasu i pieniędzy, nie grajcie na tym serwerze.

fl9Am.png
Opublikowano

Bana dostałeś nie za darmo na pewno co do graczy sprawdzamy ich pod kontem modów typu x-ray itp i banujemy takich graczy bo nie trawimy oszukiwania co do smsów z nich serwer się utrzymuje i zawsze podajemy sumę za którą gracz chce kupić usługę

Opublikowano

Bana dostałeś nie za darmo na pewno co do graczy sprawdzamy ich pod kontem modów typu x-ray itp i banujemy takich graczy bo nie trawimy oszukiwania co do smsów z nich serwer się utrzymuje i zawsze podajemy sumę za którą gracz chce kupić usługę

 

Ciekawe w jaki sposób sprawdzacie graczy pod kątem hacków. xD

 

Brzmi ciekawie.

fl9Am.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...