Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Atlantis ! serwer na luzie , 1.2.5 bukkit- RPG, smoki, skille, czary, questy,jobs, FACTIONS, GUILD ERA


Dehzz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Elitarny dzieki za update ;) wlasnie mialem napisac ze jest reset, nowe zasady, wiecej akcji, latwiej zalozyc panstwo, poki co robimy miasto z adminshopami na spawnie , wspólna robota - potem sie rozejdziemy budując drogi i zakladajac panstwa. Wiecej wojen, sojuszów, akcji i wgl :)

 

aha - WYŁĄCZYŁEM WŁAŚNIE WHITELISTE ! można wbijać na chama ale pamiętajcie o grze z ts3

Opublikowano

lol.. jaki burdel, ludzie ogarnijcie sie ;/ wchodzą, wychodzą, nie sluchają. Masakra.

Włączam znow whitelist i zostaniecie dodani po wejsciu na teamspeak3. Tylko tak sie dowiecie jakie są aktualnie zasady.

Panstwa ( Frakcje ) bedziemy tworzyc dopiero jak skonczymy admin city, NA RAZIE nie BIJEMY SIE , nawet na obszarze PVP. Na razie wspolnie budujemy admin city, powinnismy skonczyc go wspolnymi silami w jakąś godzinke, wtedy od niego robimy drogi na 4 strony swiata i robimy swoje frakcje. WYDAM komunikat w grze gdy bedzie mozna te frakcje zakladac.

Poki co - za zabijanie ban , za zakladanie frakcji ban.

Opublikowano

Ok, Admin City na spawnie utworzone oraz pierwsze frakcje założone. Można wbijać , Whitelista WYŁĄCZONA.

Jeśli ktoś chce dołączyć do Republiki Atlantis to koniecznie wbita na teamspeak3 ( 94.78.129.91 ) z działającym mikrofonem, ogarniętym echem, słuchawkami itd.

Każdy inny może robić co chce, założyć frakcje ( koszt 1500 denarów ) lub dołączyć do jakiejś innej istniejącej, komenda "f list" .

Sloty zwiększone do 100..

Wbitka !!

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie ale czy są jakieś ograniczenia wiekowe? Mam 13 lat i nazywam się w grze Midorikrzystos. Proszę o dodanie do WL

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam na serwer Dehzza MC i TS3.

Tworzymy tu świat totalnie na luzie w klimacie FANTASY.

Latamy tu na smokach, , levelujemy skille ( mcmmo )

Można przechodzić losowe questy zarabiając za nie kasę i exp

Zakładanie frakcji jest za małą opłatą . (Czym więcj claimow tym więcej się płaci)

Kase zarabia się w kilka sposobów -/jobs ( max 3 prace ) 2-/quest 3-Zabijanie mobow

Mamy także informacyjną stronę www gdzie znajdziesz wszelkie komendy i opisy frakcji, czarów itd.Aby z nami pograć możesz wejść na Team Speak 3, przedstawić się, pogadać ...i grać

  • Sloty-100
  • Poziom-Hard
  • No Premium
  • Moby – ON
  • Nether ON
  • PvP- ON
  • Biała lista -OFF
  • Anty X-ray

IP Serwa- 94.78.129.91

Adres TeamSpeak3-94.78.129.91

 

Od siebie dodam, że klimat jest mocno RPG, questy, skille, prace, aukcje, pociągi, latanie na smokach, czary itd

 

Z zabezpieczeń jedynie claim frakcji więc albo dołącz do kogoś albo załóż sobie państwo. Claimy są drogie więc zbieranie kasy to podstawa. Najlepiej jobsami albo sprzedając różne rzeczy do admin city które jest na spawnie. Jesli jesteś nowy to ze spawna uciekaj bo czai się tam zawsze jakiś bandyta chętny przejąć towar przeznaczony do sprzedaży Po 2 dniach grania dostaniesz rangę inną niż początkowy ŚWIEŻAK. Będziesz mógł wybrać między Łucznikiem, Rycerzem, Magiem, Bandytą, Farmerem ..a dla kobitek mamy Siostrę Miecza. Każda ranga ma inne zdolności dodatkowe.

 

Łucznik - kilka rodzajów dodatkowych strzał np wybuchające, piorunujące, trujące, teleportujące albo mega niszczący DOOMBRINGER.

 

Rycerz - ma super strzałę RAZOR, trujący miecz, używanie MOŹDZIEŻY i ARMAT.

 

Mag - ma dostęp do wszystkich kilkunastu czarów o przeróżnych efektach

 

Bandyta - trujący miecz i możliwość kradzenia z ekwipunków graczy jakby otwierał skrzynkę...

 

Farmer - automatyczne sadzenie nasion po zbiorze pszenicy

 

Siostra Miecza - to co Rycerz

 

Wbijać ,brać pracę i się rozwijać !

 

-Regulamin serwa-

1. Nie przeklinamy na czacie

2. Nie używamy programów hakerskich, wspomagaczy.

3. Nie piszemy i spamujemy wielkimi literami.

4. Nie reklamujemy na serwerze innych serwerów.

5. Odnosimy się do innych osób kulturalnie.

6. Nie wykorzystujemy błędów gry.

7. Nie grifujemy.

 

 

Szukamy ogarnietych graczy

Prosimy o wejście na ts3

Narazie serwer jest nie dedykowany

Prosze o komentowanie

Kontakt gg - 42209376

Serdecznie zapraszam !

Trollom mówimy nie, spamerom i innym dzikusom także znajdziesz tu tylko ogarniętych graczy zawsze chętnych do pomocy.

 

 

 

Pani Kasia

Szukam ciekawego serwa Frakcje-Survi

Jeśli macie w planach zrobić zaisty serwer

survi-frakcje dajcie mi znać pomogę

np.Budowa,Publikacja

mca.png

Opublikowano

Ref.

Szukam ciekawego serwa Frakcje-Survi

Jeśli macie w planach zrobić zaisty serwer

survi-frakcje dajcie mi znać pomogę

np.Budowa,Publikacja

mca.png

Opublikowano

WL:umpa

Najlepiej jest być napastnikiem,bo jak spieprzysz 5 okazji a wykorzystasz jedną to jesteś bohaterem.
Jako bramkarz możesz bronić fantastycznie,ale pomylić się raz.Wtedy jesteś winowajcą.

Opublikowano

co sie dzieje z srv?

Najlepiej jest być napastnikiem,bo jak spieprzysz 5 okazji a wykorzystasz jedną to jesteś bohaterem.
Jako bramkarz możesz bronić fantastycznie,ale pomylić się raz.Wtedy jesteś winowajcą.

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...