Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Składak] Do Let's play, poprawny czy coś zmienić


Lunner

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym po prostu nagrywać na nim Let's play z dowolnej gry przy rozsądnych ustawieniach i wynikach.

Da radę ?

 

Procesor : Intel I7 2600k 3,4 GHZ (nie palę się do podkręcania, dlatego mam pewne wymagania co do stockowego zegara). Straciłem zaufanie do AMD, więc nawet nie pisać. przykładów z jakimkolwiek modelem procka tejże firmy.

Chłodzenie : Cooler Master Hyper 412S RR-H412-13FK-R1

Płyta główna : GIGABYTE GA-Z68XP-UD3P Z68

Grafika : Tutaj dużo się zastanawiałem, ale na moją kieszeń chyba dobrym wyborem będzie : Gainward GTX570 , 1280mb.

RAM : Corsair 2x4 GB, 1866 mhz (chyba standard)

HDD : Samsung HD103SI - 1 TB

Zasilacz : OCZ Z Series OCZZ1000M-UN 1000W (powinien starczyć, przy okazji wymiany kolejnych części nie będę musiał inwestować w kolejny zasilacz)

Opublikowano

Ja osobiście wymienił bym kartę graficzną na którąś z serii Radeon

poza tym dobry komputer i powinien nagrywać płynie

random.jpg

Opublikowano

A poleciłbyś którąś ? W grafikach ATI naprawdę kiepsko się orientuję, a nie chce wywalić tysiaka w błoto.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...