Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak włączyć krew w grze


Gość patrykkos

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patrykkos
Opublikowano

No więc ostatnio kumpel mnie zapytał jak włączyć krew w grze

:D Pomyślałem, że pomogę osobom, które chciałyby mieć ją włączoną.

 

1. Wchodzimy do gry.

 

2. W prawym górnym rogu klikamy tutaj :

 

ashampoosnap2012050400h.png

 

3. Zaznaczamy opcję "ON", klikamy "SAVE"

 

magicalsnap201205081432.png

 

4. Cieszymy się krwawą grą

:D

 

 

Jeżeli ten poradnik Ci się przydał daj LIKE.

Oczywiście jeśli już taki był to przepraszam

:D

Znawca
Opublikowano

Krew jest moim zdaniem przydatna bo wiesz czy kogos trafiłeś ;> Sam ja mam włączona.. Chociaz czesto poleci krew a gosciowi 0dmg wezme.. nie wiem jakim cudem no ale spoko

łap like za chęci.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Oczywiście ładnie to opisałeś, itp. ale moim zdaniem poradnik zbędny, bo dużo osób wchodzi w Ustawienia i Sobie sami ustawiają.

Prócz krwi fajnym efektem jest rodzina Bullet.

Dzięki temu widzisz, gdzie strzał leci(kule na ścianie).

1326663273-U247153.png
exKid Terraria | Gold Member

Gość patrykkos
Opublikowano

Poradnik jest zbędny dla osób, które o tym wiedzą

:D

 

Ja osobiście stworzyłem go z myślą o nowych. Sam kiedyś nie wiedziałem, że jest taka opcja :P

Opublikowano

No no :)

Fajny tut'ek.

Widziałem twoje podanie na kida i jestem naprawde mocno na tak :)

Jesteś spoko i znasz się na grze.

Byle tak dalej :)

Pozdrawiam

1339148375-U575627.png

Opublikowano

Nono spoko ale mam jedno ale mi się wydaje że krew jest włączona od początku?

nieregulaminowa sygna

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...