Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy opłaca się kupić to radio samochodowe?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

podjarałeś się tym ekranem jakości starej nokii jak mały gówniarz. radio samo w sobie do dupy, dodatkowo rozsypane, 150zł to wg was okazja? widze że orientujecie sie w cenach, biznesmeny z empece.

Opublikowano

podjarałeś się tym ekranem jakości starej nokii jak mały gówniarz. radio samo w sobie do dupy, dodatkowo rozsypane, 150zł to wg was okazja? widze że orientujecie sie w cenach, biznesmeny z empece.

 

powiem co że takie radio stoi 400 zł nowe

1315387402_pitbull.jpg

Opublikowano

A ja powiem że jest nic nie warte...

 

Radio jak sama nazwa wskazuje ma grać a nie jakieś zasrane filmy wyświetlać...

 

Niby czemu ten temat ma być podpięty? Nic nie wnosi w życie forumowiczów, jedynie wskazówki dla sprzedających jak upchnąć wadliwy towar na allegro i jeszcze na tym zarobić xD

Opublikowano

A ja powiem że jest nic nie warte...

 

Radio jak sama nazwa wskazuje ma grać a nie jakieś zasrane filmy wyświetlać...

 

Niby czemu ten temat ma być podpięty? Nic nie wnosi w życie forumowiczów, jedynie wskazówki dla sprzedających jak upchnąć wadliwy towar na allegro i jeszcze na tym zarobić xD

 

 

niektórzy lubią takie bajery w aucie

1315387402_pitbull.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...