Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Montage - Edytowanie filmików ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, mam do was pytanie. Wiem że w adobe after effect robi się najlepiej montage. Ale ja mam 32 bitowy system, jest AAE na 32 bity lub jakiś program podobny w którym można podobnie robić dosyć profesjonalne obróbki filmów ?

95960628811806457489.jpg

Opublikowano

Jest też Sony Vegas Pro pooglądaj tutoriale na YT i może Ci to coś pomoże liczę na like i 5 * w profilu :)

Im większy rośnie na mnie flejm

Im bardziej mnie nienawidzisz tym większy fejm. ej

Opublikowano

W tym problem że ja mam SP3. A jak chce zainstalować sony vegas to pisze że nie mam połączenia z internetem i nie chce pobrać net. famework

95960628811806457489.jpg

Opublikowano

Mam ten program, ale jak zwalniam klip w nim to zaczyna się ścinać.. i nie bardzo ogarniam w nim żeby robić montage

95960628811806457489.jpg

Opublikowano

Mam XP SP3 32bity: AAE jak i Sony Vegas odpalają bez problemu ;)

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Mam ten program, ale jak zwalniam klip w nim to zaczyna się ścinać.. i nie bardzo ogarniam w nim żeby robić montage

 

W każdym będzie ścinać, bo pewnie nagrywasz w 30/60 fps.... poszukaj wtyyczki o nazwie "Twixtor"

 

#top, programy ktorych używałem :

-Sony vegas pro

-Adobe after effects

-Cinema 4d R12

-3 ds max

-Blender

 

Radzę zacząć od vegasa, jak nie masz SP3, to..... zainstaluj?

50a8d03627325.png

| Edytor |

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Okej wszystko mam co potrzebowałem. Sony Vegas Pro 9 mam. I teraz jedno pytanie i prośba.

Moglibyście mi podać linka czy coś, skąd pobrać Twixtor do SV pro 9, i jak zainstalować. Szukałem instalowałem i nie ma;/

95960628811806457489.jpg

Opublikowano

Okej wszystko mam co potrzebowałem. Sony Vegas Pro 9 mam. I teraz jedno pytanie i prośba.

Moglibyście mi podać linka czy coś, skąd pobrać Twixtor do SV pro 9, i jak zainstalować. Szukałem instalowałem i nie ma;/

 

F5

95960628811806457489.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...