Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy dział pt. '' Szukasz serwa , Napisz tutaj ''


dsfger

  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co s?dzicie o nowym dziale !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam .

Wpadłem na pomysł , aby stworzyć nowy dział pod nazwa '' Szukasz serwera , Napisz tutaj '' lub coś w tym stylu.

Dział by polegał na tym , że wszyscy którzy szukają wymarzonego serwera np. 4fun itd. By tam pisali i użytkownicy forum pomagali by znaleźć nam taki serwer .

 

Przykład :

Szukam servera 4fun / easy .

Exp stosunkowo łatwy .

Dużo nowych broni i map .

Z 6/7 bonem .

 

 

Co o tym sądzicie

:) ?

 

Edit : Nie koniecznie musi być to dział może być to jeden temat :P

Chodź wtedy będzie więcej prośb o serwer niż odpowiedzi .

sasawf.png



Opublikowano

Moim zdaniem dział lub temat jest potrzebny :)

Dużo ludzi szuka servera, ale nie może znaleźć a to by rozwiązało takie problemy !

sasawf.png



Opublikowano

masz od tego odpowiedni temat...

więc nie widzę potrzeby tworzenia nowego działu w którym będzie mylion postów i tematów a w każdym temacie bedzie ten sam serwer..

i po drugie jak już dajesz propozycje to nie w tym dziale.. tylko w dziale sugestii.

Opublikowano

Moim zdaniem to dział by się przydał , bo niektórzy użytkownicy spamują na temat "Szukam serwera 4Fun" to by unikło wiele zbędnych tematów ;)

Opublikowano

Taki dział jest zbędny.

Dlaczego ? A dlatego, że jest już temat gdzie piszesz gdzie chciałbyś grać, jakie masz wymagania itd.

Btw. po co obciążać bazę ?

Opublikowano

Temat nie dział

 

masz coś takiego

http://www.mpcforum.pl/topic/584919-serwery-prywatne-problemy-i-pytania-zwiazane-z-nimi/

Fail tu nie piszesz jakiego szukasz serva . Tylko np co się z serwem dzieje ...

 

Taki dział jest zbędny.

Dlaczego ? A dlatego, że jest już temat gdzie piszesz gdzie chciałbyś grać, jakie masz wymagania itd.

Btw. po co obciążać bazę ?

Może nie dział , ale temat by się przydał .

sasawf.png



Opublikowano

Jest już taki temat. <_<

 

http://www.mpcforum.pl/topic/585724-nie-wiesz-gdzie-gra-zapytaj-tutaj/

Kezzas_eune_99_5_nozg.png


"Zbuduj ze mną lepszą przyszłość"


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...