Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Hecarim - Jeździec cienia


Keniger

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja nie rozpoczynam tf'ów póki nie mam warmog'a bo głupi pomysł (Oczywiście jak się gra z ogarniętym Teamem i się komunikujemy to można, ale jak nie mamy nic takiego to lepiej sobie zaczekać)

 

 

 

 

 

 

@@@@@@@@@@@@@@@@EDIT

 

Sorry ale nie zrobię filmiku do wtorku. Wybaczcie...

OndteAw.png
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

nie nie nie... ten poradnik jest beznadziejny,

po pierwsze: nie skłąda się nigdy tf i maleta

po drugie: tf to jest core item (nie jako ostatni jak ty to napisales)

po trzecie: jak masz 6lvl to nie idziesz robic blue buffa bo od tego jest jungler,a jak zabraknie jego to blue jest dla castera na midzie...

po czwarte : wtf? gdzie ty grasz tym hecarimem jak ty masz kompana na lane ?

to takie 4 główne powody dlaczego ten poradnik mi się nie podoba.

aha i jeszcze nie jestem w stanie zrozumiec tego zdania "Junglujemy sobie jeżeli mamy już odpowiednie itemy i robimy ganki na mida. Dzięki temu powinniśmy się dobrze wyframic. Gdy mamy kupioną Atme i Warmonga, spokojnie możemy wchodzić w 3."

 

czyli jestes takim ukrytym junglerm z topa ktory wpada w 3 typow i zabiera farme z mida ?

Opublikowano

Elo hell ?

 

JESTEM KAMIKADZE I WPIERDALAM SIĘ SAM W 5 !!!

 

AreYouFuckingKiddingMe_1200px_by_CrusierPL.png

 

Oczywiscie jak masz nieogarniety team który nie pomaga ci w czasie gdy inicjujesz tfy to alleluja bracie, bo u mnie jest jednak tak że gdy widzą że coś mam zamiar zrobić od razu leca mi z pomocą, chodzi o to abys został sfocusowany i wyszedł z tego cało, a twój team nie dozna już tak wielkich obrażeń.

 

1. Masz rację co do malleta teraz zauważyłem, w tf jest slow - lepszym rozwiązaniem będzie omen

2. Sa dwa blue na mapce nie zapomnij o tym.

3. Jak kto woli, mi tak sie dobrze grało - juz zakończyłem na jakiś czas grę.

 

 

 

@@@@@@@@BTW

 

HHAHAHHAAH Aż się usmiałem sam z siebie jak to jest napisane xDD

Sorka poprawie jak będę miał czas, więcej sie pograło wbiło sie 30 lvl i całkiem inaczej się myśli, wszystko tak ogólnie napisane ;D

OndteAw.png
Opublikowano

Oj kolego, to jest poradnik do jungli czy topa?

Masterki do jungli, runy na topa, spelle na topa, a piszesz o junglowaniu. Namysl sie czym grasz, masterki do jungli roznia sie od tych na topa, to samo spelle, runy jak i rozdawanie skilli. Rob poradnik myslac a nie na odwal sie, myslalem ze trafie na normalny poradnik, jednak to co zobaczylem to koszmar.

 

Edit: Zapomniał bym, gdy mid ma mane, a czesto tak jest to kazde blue oprocz 1 jest mida (chyba ze jungler bez many, ale ja mowie teraz o hecarimie). Jezeli bierzesz blue w late dla sb czyli junglera/topa to widocznie nie grales w lola na tyle, masz jeszcze 9lvli do nauczenia sie czegokolwiek.

Opublikowano

LoL człowieku eune 30 lvl euw 30 lvl -,- - KenigerOnPc i SlashSyn

 

Poprawie ten syf w przyszłości ale teraz nie mam czasu - nauka ;x

OndteAw.png
Opublikowano

LoL człowieku eune 30 lvl euw 30 lvl -,- - KenigerOnPc i SlashSyn

 

Poprawie ten syf w przyszłości ale teraz nie mam czasu - nauka ;x

Gówno mnie obchodzi twój lvl, jak solo topem zabierasz blue buffa midowi / junglerowi.

btw. Hecarim to offtank, a ty składasz phatnoma zamiast arm / m.res i się dziwisz, że padasz przy inicjacji.

Opublikowano

KURWA ODPUŚĆ SOBIE JEBANY HEJTERZE !?!

TYLKO TO POTRAFISZ ?

 

N A U C Z S I E C Z Y T A C !

Poprawie ten syf w przyszłości ale teraz nie mam czasu - nauka ;x

 

PISAŁEM TO LATA ŚWIETLNE TEMU !

OndteAw.png
Opublikowano

#btw...

 

CO TO QRWA ZA BUILD?

GDZIE LATARNIA? GDZIE TF NA POCZĄTKU?

PO 3 NIM POD JUNGLE RUSZYĆ DUPY A NIE JAK GP NA SOLO TOPIE.

PO 4 JEŚLI CHCECIE IŚĆ NA LANE TO RÓBCIE SIĘ POD AP.

PO 5. ONLY JUNGLE OR AP NA LANE

PO 6... dobranoc szkoda ze nie ma tu zamiast lajku "krytykuj" :000000;00;0]

 

 

Tak zhejtujecie mnie. pod lane ap? ależ oczywiście sprawdźcie sami jego moc ;00..

 

Sorry za capslocka, boli przyciśnięcie mi tego przycisku,

Pamiętaj, zawsze liczę na:

 

 

 

"+"

Opublikowano

z4522762O.jpg

 

Rly ?

 

MODERATORZE MOŻESZ TO ZAMKNĄĆ !?!?!?!?! x0x0x0x0x0x0x

 

TO JEST ZUOOOOOOOOOOO I SZERZĄCY SIĘ SPAM JACY TO WY JESTEŚCIE BOSCY ;x

 

@UP WEŹ ZRESETUJ ŁEB BĘDĘ Z TOBA SZCZERY !

 

DO ZAMKNIĘCIA !

OndteAw.png
  • 3 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...