Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[szukam]Horsehack tzn. nieodpychanie mobów z konia


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo.

Szukam takiego horsehacka tylko jego taki jak jest w kamermodzie bez zadnych 3x costam czy 7x costam poprostu zeby nieodpychało potworów z konia. Będę bardzo wdzięczny jeśli ktos mi cos takiego da.

Ps. Potrzebuję tego na serwer xenoxmt2.

asd

Opublikowano

Lap :

http://www.mpcforum.pl/topic/220303-dmgdamage-hack-horse-skill-2010r/

 

Oraz :

http://www.mpcforum.pl/topic/545470-dl-nieodpychanie-mobow-z-konia/

 

 

powinno dzialac,a jezeli nie bd to zapraszam na pw to pomoge ;]

1357070109-U588260.png

| exModerator Metin2 | MPC Media Team | Pro User | Expert Metin2 |

Opublikowano

thx

Elo.

Szukam takiego horsehacka tylko jego taki jak jest w kamermodzie bez zadnych 3x costam czy 7x costam poprostu zeby nieodpychało potworów z konia. Będę bardzo wdzięczny jeśli ktos mi cos takiego da.

Ps. Potrzebuję tego na serwer xenoxmt2.

 

 

niema tego na server xenoxmt2 bo jest calkiem inna forma plikow

Opublikowano

Elo.

Szukam takiego horsehacka tylko jego taki jak jest w kamermodzie bez zadnych 3x costam czy 7x costam poprostu zeby nieodpychało potworów z konia. Będę bardzo wdzięczny jeśli ktos mi cos takiego da.

Ps. Potrzebuję tego na serwer xenoxmt2.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...