Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wybocić szybko fulkę.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli chcesz zrobić PRO FE to tak :

 

I. Załóż konto na : www.darkorbit.com/comedy (premka na 2 miechy) czasem 6 miechów

 

1.Podwajacz skrzyneczek bonusowych.(koszt 45zl - całkiem nie dużo)

2.Spearhead lub Vega(w zupełności wystarczy) * full naped za 2k uri )

3.Lataj na x-1 lub x-2 (jeżeli ci mało to wleć na 4-x) polecam x-5

4.Kup 4 irki za uri reszte za kredki na handlu

5.Uridium te co zbierzesz ładuj w profil tak to 24pp (grube,bańka,lusterka)

6.Następnie kup ok.1000kluczy i zbieraj gdy jest szansa na Zeusa.

7.Kup zeusa (ponieważ sprawia dużo problemów z jego kupnem .

8.Kup Apisa (Ja wygrałem go w zielonej skrzyni) do kolejnego Apisa mam 25części ^^

9.Wszystkie energie z GG wykorzystaj w Zecie

 

10. Nie musisz stosować się do moich słów które tutaj dodałem .

 

PODSUMOWANIE

 

Mapa : 3-5 z podwajaczem . Bocąc 24h mam ok. 170k uri i ok.1300energii (uri w tydzien = 1mln energie do GG w tydzien = 8000 = 4 zety tygodniowo)

Konto mam 2 miechy w tym ok.1 miesiaca boce intensywnie i mam : 4lf4 ,zeus,apis,29pp, 4 havoki (zety ok.10zrobione)

 

Ammo :

 

x2 -> +1mln

x3 -> +450k

x4 -> +350k

RSB nie kupuje jeszcze ponieważ zbieram na wszystkie designy za urke.

 

Polecam boty takie jak :

 

www.pbdo-bot.com (2h dziennie , jezeli masz licke to lata tyle ile zapragniesz) lub www.boxybot.net (lata caly czas poki nie bedzie aktualizacja)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

zgadzam się z bambi jeśli ktoś lata na alieny to se kupi te pare bo2 i lf3 a jeśli na skrzyneczki to full speed i też pare bo2 żeby tak szybko nie paść a co do sposobu na zrobienie fulki to jest ich sporo i na tet temat się nie wypowiadam bo ja mam dobra fulke i starcza ale tut dla flaxów dobry

  • 1 rok później...
Opublikowano

Jak sama nazwa mówi nowego DO Reloaded, czyli gra bez botów (ale niektóre są, ale szansa na ich wykrycie jest spora więc można zaryzykować odpalając jakiegokolwiek bota).

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Za klikanie myszką nie ma bana więc pxelbot jest niewykrywalny :P

 

A i co do tut-ka...

Można by go zaktualizować :P i dać linki do nowych botów :)

 

Też...w simie nie wiem po co ten tut-ek...zrobienie fe z bot-ami to nic wielkiego...sam w niecałe dwa tygodnie zrobiłem fe (stare) na koncie z dwoma irkami i golcem :P lasery, osłony i tp musiałem wygrać na aukcji :D

A teraz mi sie latać nie chce :P

Tak wiec nie ma sensu robić takiego tut-ka :)

w5cNAHm.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...