Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ważne]26 Nazwisk na Euro 2012


Leooo

  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Franciszek Smuda dobrze wybra?

    • Tak
      6
    • Nie
      15
    • Mo?e
      5
    • Nie wiem nie znam si?.
      7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No nie powiedziałbym my mamy słabą grupę i pewnie w finale naszej grupy będzie Polska-Rosja :]

Tak chyba ten kto więcej wypije i wytrzyma, ten wygra...

@top: Skład nie wygląda na jakiś szczególnie mocny, ale zobaczymy w praniu jak się sprawdzi.

1280314365-U1.png

Opublikowano

Nie przeklinaj :] Ale też mówisz prawde.

leomessifcb.jpg

Sygna by SoFarGone polecam.

 

 

Leo Messi <3 i FcB !!! Forever

 

Popierasz mnie ? Daj luba to nie boli ;]

Opublikowano

Czego się Wy spodziewacie? Nawet z grupy nie wyjdą ;D

a smuda mógł wcześniej nad tym myśleć, lepiej by to przemyślał.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Na pewno oglądaliście po 100 meczów każdego zawodnika, żeby ocenić jak gra...

ich umiejętności znacie tylko z fify a oceniacie kto lepiej gra.

 

Odezwal sie ekspert.

Przyznaje ze ogladam mecze tylko z PL i czasami BVB

bo mowiac szczerze oprocz Wojtka i 3 z BVB kazdy siedzi na lawie albo graja sparingi w rezerwach.

A tak na marginesie zaden polski zawodnik w FIFIE 08 tryb menager nie ma 60+ skilla ;>

Moj lech poznan niszczy ich a mam w nim

Adebayora

Mesuta Ozila

Rodrigeza

Bojana

Casijas ( kurwa jak to sie pisze ?! xD )

Taki Bayern niszcze 3-0 jedynie z RMCF mam pproblem bo w grupie bylo 1-1 i 1-2 xD

Opublikowano

Zobaczymy co ten składzik zaprezentuje

Porażkę.

 

 

 

Casijas ( kurwa jak to sie pisze ?! xD )

 

Casillas

hardyizory.jpg



/ To co było, nie wróci... /


Opublikowano

Czego się Wy spodziewacie? Nawet z grupy nie wyjdą ;D

a smuda mógł wcześniej nad tym myśleć, lepiej by to przemyślał.

 

No dobrze mówisz o smudzie ale może wyjdziemy z gurpy :D

leomessifcb.jpg

Sygna by SoFarGone polecam.

 

 

Leo Messi <3 i FcB !!! Forever

 

Popierasz mnie ? Daj luba to nie boli ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...