Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft Bellatores [Bukkit] [24/7] [Dedyk] [Survival] [Factions] [MCMMO]


Kaczmar23

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W ZWIAZKU Z BUGIEM NA USUWANIE FRAKCJI DZISIAJ SERWER RUSZA OD NOWA Z NAPRAWIONYMI FARKCJAMI.....ZAPRASZAM ...NOWA MAPA

Opublikowano

Serwer dobry, tylko przydało by się więcej graczy. Frakcja za kase wiec nie bedzie bezsensownych frakcji zakladanych odrazu po wbiciu na serwa.

POLECAM !

Opublikowano

dzieki za recenze...a co do graczy duzo ludzi sie zraza bo x-ray nie dziala i bugowac itemkow nie moga wiec uciakaja na inne....ale to plus bo zostaja tylko ci co naprawde lubia grac w minecrafta

Opublikowano

Ta. Równe to są lagi. A admin traktuje graczy jak śmieci...

Opublikowano

narazie jako jedyny masz lagi....a co do smieci to nikogo tak nie traktujemy ...y nie odpowiadamy za jakosc twojego kompa i lacza

Opublikowano

Ta. Równe to są lagi. A admin traktuje graczy jak śmieci...

Ta. Równe to są lagi. A admin traktuje graczy jak śmieci...

Proszę o mówienie prawdy. Wszedłeś na serwer i od razu zacząłeś narzekać i obrażać adminów, że nic nie potrafimy, że wolimy chronic serwer przed cheatami, niż go odlagować. Sam serwer się nie laguje, może są takie momenty czasem, że bedzie lag, ale tak jest na każdym serwerze. Nie rozumiem więc, dlaczego gracz grający 5 minut, nawet nie, wypowiada się na taki temat. Dziękuję, do widzenia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...