Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakim serwerze grać?- dla nie wiedzących


MrJigoro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NosTale PL:

Dużo fajnych osób którzy są pomocni,

Nie jest tak drogo...,

Miła, bardzo miła atmosfera,

LoD jest otwarty, exp za misje zwiększony.Teraz chyba na PL najszybciej się wbije 55lvl :D

kunshi.jpg

 

Sygnatura jest mojej roboty <3 Chcesz podobną ? :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja jestem za każdym serwerem głownie za PL bo jest wiele miłych ludzi itp

Niby grają tam dzieci ale co z tego? jak mają po 10 lat to znaczy że mają się mulić przy tetrisie? O_O

grałem na większości serwerów zagranicznych.

Małe różnice jak dla mnie ale za to poznałem ciekawe osoby ;d

Jessice (jakoś tak) z NY ;)

Albada01 (nie znam imienia dałem nick) z Francji ;D

i jeszcze kolega z koreańczyk ;) powiedział mi jak się robi SP na NosTale SE.

Teraz gram na PL magiem 60lvl ;)

ode mnie to tyle naraska ;0

 

 

 

//Nie odkopujemy tematów po 30 dniach od ostatniej wypowiedzi !!Narazie tylko ostrzeżenie słowne //szymek111

1375198444-U163133.jpg

 

Opublikowano

.pl po pl jest dla Polaków

 

 

 

//Spam miałeś uzasadnić swoją wypowiedź !! Przed chwilą dostałeś ostrzeżenie słowne -.- //szymek111

Opublikowano

PL - Dużo polaków i nic więcej ;D i za dużo łuczników to jest minus oczywiście.

DE - Mniejsze ceny przedmiotów , Codziennie otwarte LOD , minus : mało polaków ;).

SE - 2 minusy to IP i Lagi , plusy : dowolna SP na 30lvl , itemy co 10lvl-i u7+7 czy jakoś tak i wiele wiele więcej ;) , silniejsi partnerzy itp , a jeszcze 2 minusy to : mało polaków i żeby latać w sp częściej trzeba siedzieć długo na glacy żeby napić pkt PS.

 

Ja osobiście Polecam DE bo tam się ani razu nie wkur... a na PL to nerwy mi puszczały ciągle , więc nie wiem :D co wolicie ale nigdy nie zaczynajcie gry na Avalonie ! nie Polecam lepiej Enigma lub Finesia .. mniej noobów itd;) i można do czegoś dojść.

Kiedy nienawiść każe się człowiekowi rozwijać, staje się ona jedną z wielu form miłości.

Po śmierci obawiam się tylko reinkarnacji.

 

Mogę zatracić się we własnych myślach..
Chcę być szefem, w głowie mam tylko chromowane dziewiątki.

Opublikowano

NosTale PL

 

+Na Sp lub duży lewel trzeba zapracowac (takie "dzieci" co idą na łatwizne to są właśnie dzieci neo)

+Łatwiejsze robienie misji bo w naszym ojczystym języku

+dużo więcej zabawy z gry (przynajmniej dla mnie)

+Oszukiwanie dzieci neo ^^

 

-Wysokie Ceny

-Ciężkie robienie SP (nie koniecznie SP1, SP2)

Aktualna Postać: Mag 42lvl+ 36job, New Finesia, NosTalePL

Stare Postacie: Hanatsu 57lv, Hatsue 59lv, zabojca55 69lv, zabojca56 62lv

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...