Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakim serwerze grać?- dla nie wiedzących


MrJigoro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

głosujcie uzasadniając swoje odpowiedzi. Jest to ankieta dla nie zdecydowanych ;).

 

 

Jeżeli temat przydatny liczę na lika ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

Może ja zacznę.
Wybrałem PL, czemu? Ponieważ jesteśmy polakami i na pewno łatwiej będzie nam grać z rodakami niż z koreanami. Może ceny są wysokie ( enigma (pudło sp 9-10kk) ) ale PL to Polskie Nostale 

jigorus.png

By Harukimisu

W sumie to nie zawsze. rezygnuję z posady Moderatora. Dzięki za wszytko i powodzenia...

Jeszcze kiedyś wrócę więc nie liczcie że się mnie tak łatwo pozbędziecie ;)

Opublikowano

Ja wole pl bo dlatego że jesteśmy polakami i powinnismy grac na pl.Chociaz mozemy sie dogadac na pl a nie tak jak na se

1340225732-U353817.png

Sygna by Vantos

:) Thx :P

 

Beliar12 najlepszy Mod!

 

 

Members|Kid Mod Nostale|Moderator Nostale

 

Opublikowano

PL

Dlaczego?

- Dowiesz się o co biega w fabule

- Dowiesz się co nieco o postaciach, ich mocnych i słabych stronach

- Możesz znależć sobie towarzyszy broni, rozmawiać, pomagać sobie wzajemnie, itp. (Sami Polacy, przynajmniej w 99.999%)

- Masz PS pod dostatkiem, jeśli nie to korzystasz z Ładowarek, które są taniutkie.

- Przy kupnie itemu masz większe szanse, że coś przytargujesz (znasz język, możesz tam co nieco ponawijać)

 

Dziękuję za uwagę.

Opublikowano

Dlaczego PL <mhm>

+ Dużo graczy :P

+ LoD ON ( W tym miesiącu )

+ Łatwy exp

 

- Dzieci które mają po 10 lat

- Drogie ceny

Opublikowano

Wybieram PL

+ Ceny dosć dobre

+ Dobry exp

+ Często otwarty LoD

+ Dobre eventy

+ Spory online (szczególnie wieczorami)

+ 9.9/10 to Polacy

 

- Nieogary

- Denerwujące małolaty

- Nudne wbijanie joba

Opublikowano

Dlaczego PL <mhm>

+ Dużo graczy :P

+ LoD ON ( W tym miesiącu )

+ Łatwy exp

 

- Dzieci które mają po 10 lat

- Drogie ceny

 

Łatwy exp? Na uk w niedziele jest exp x2 Na nostale.de ciągle exp eventy i u nas latwy exp?

 

Nie grajcie na pl bo on zarabia na graczach.

Opublikowano

Dlaczego PL <mhm>

+ Dużo graczy :P

+ LoD ON ( W tym miesiącu )

+ Łatwy exp

 

- Dzieci które mają po 10 lat

- Drogie ceny

 

Nie zgadzam się z tobą. Jak ja spotykam dzieci 10lat to są ogarnięci...

Opublikowano

Tak tak tak.. 10 lat i ogar.... Ja mam 15 i jak widze takich małych debili co myślą że jak mają kase od rodziców i wyślą na eq to są spoko to też mnie ponosi i trace panowanie.

Ta gra powinna być minimum od 14 a nie kur. 7 latek ci pisze "daj cos plose, to tesz mosze bydź, dasz mecz?" Serio widziałem takie przypadki nie raz. Nostale zchodzi na psy.

Sami kurw* nie ogarniają kradzieży kont to na policje kurw* zrzucają żeby jak sie nie uda to pretensje do organów ścigania...

Opublikowano

Zdecydowanie NosTaleSE: Serwer 1.

 

Dlaczego? Łatwa gra. W godzinach 7-18 gra bardzo dużo osób, niby ceny są troszeczke ten teges ale łatwo i przyjemnie się gra.

W 2 tygodnie wbijesz 60lv na glacy i misjach. ;-)

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Według mnie NosTale SE :)

 

Dlaczego !? :

 

Duzo eventow

 

Latwy exp :_

 

 

a na NosTale PL tylko kase zbieraja !

Sygnatura została usunięta z powodu naruszenia praw autorskich.

4f2ab17c23fd45c5afdaeeae826b859c.0.gif

ec9c0fc95b4f4590b57c60e36a2eedce.0.gif

Opublikowano

Tak tak tak.. 10 lat i ogar.... Ja mam 15 i jak widze takich małych debili co myślą że jak mają kase od rodziców i wyślą na eq to są spoko to też mnie ponosi i trace panowanie.

Ta gra powinna być minimum od 14 a nie kur. 7 latek ci pisze "daj cos plose, to tesz mosze bydź, dasz mecz?" Serio widziałem takie przypadki nie raz. Nostale zchodzi na psy.

Sami kurw* nie ogarniają kradzieży kont to na policje kurw* zrzucają żeby jak sie nie uda to pretensje do organów ścigania...

 

Na twoją wiadomość ja mam 10lat. Mi tylko nie chodzi o siebie, ale nie koniecznie wszyscy są nie-ogarnięci. : P

Oczywiście żeby nie było spamu...

 

NosTale PL - Dlaczego?

+ Jest polskie

+ Nauczysz się grać jak i poznasz fabułę!

+ LoD Online

- Nudne wbijanie joba na groszkach

- Nie ogary

- Żebrają o kase (NosTalePL)

 

Potem można zagrać na NosTaleSE jak się wbije przynajmniej 20lvl na NosTalePL (ukończenie tutorialów) :)

Opublikowano

PL, bo jesteśmy Polakami i kur*a nie pier******, że chcą zarobic na pl'u. NA KAŻDYM SERWERZE ZARABIAJĄ DUŻO. Jak chcesz grac na uk to lepiej wyslij sms'a za 12.30 tam kup glosniki sprzedaj i pojdz na lod z jakas fam...

Opublikowano

UP @@ Nie dodadzą cie tak za darmo , za każdy LoD wołają 1kk , grałem tam z tego co się orientuje teraz też tak jest ...

Opublikowano

A ja wybrałem UK, bo nie chce mi się ściągać update'ów, a na nostale UK gram przez przglądarkę.

dobrytom.jpg
Opublikowano

Ja polecam serwer zagraniczne takie jak np.: DE, SE, UK

Dlaczego?:

- Przede wszystkim nauka języków

- Częste eventy np.: Event Jajamaru na Nostale SE. Nigdy nie było czegoś takiego na "naszym" Nostale ; )

- Miłe i ciekawe osoby. (Bardzo lubię Koreańczyków, ponieważ zawsze są chętni do pomocy.)

- Dość duży exp

 

Naprawdę gorąco polecam zagraniczne serwery : )

Opublikowano

Tak tak tak.. 10 lat i ogar.... Ja mam 15 i jak widze takich małych debili co myślą że jak mają kase od rodziców i wyślą na eq to są spoko to też mnie ponosi i trace panowanie.

Ta gra powinna być minimum od 14 a nie kur. 7 latek ci pisze "daj cos plose, to tesz mosze bydź, dasz mecz?" Serio widziałem takie przypadki nie raz. Nostale zchodzi na psy.

Sami kurw* nie ogarniają kradzieży kont to na policje kurw* zrzucają żeby jak sie nie uda to pretensje do organów ścigania...

 

Przepraszam Cię bardzo, kolego, ale są dzieci w młodym wieku na tyle rozwinięte, że są mądrzejsze o wiele bardziej, od ludzi starszych ludzi, no ale są i nierozgarnięte, ale nie można oceniać wszystkich, po kilku przykładach.

 

@TOP.

 

PL.

 

Jak mniemam po to jest tyle, wersji, aby każdy ze swej narodowości mógł grać na swoim serwerze, tak ?.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Up@ Jak sie dogadałeś/łaś z koreancami bo napisałeś/łaś że są bardzo pomocni xD

1340225732-U353817.png

Sygna by Vantos

:) Thx :P

 

Beliar12 najlepszy Mod!

 

 

Members|Kid Mod Nostale|Moderator Nostale

 

Opublikowano

Up@ Nie rób niepotrzebnie spamu -.- To chyba oczywiste, że nie piszę z nimi po koreańsku.... Wiesz, że istnieje coś takiego jak angielski? Chciałbym dodać, że Ci ludzie bardzo dobrze się nim posługują :)

Pozdrawiam

Opublikowano

NosTale DE, dlaczego?

 

- Ceny bardzo niskie, a zarabia się tak samo jak na PL.

- LoD jest otwarty zawsze, i 2 razy dziennie.

- Fabuła? Wystarczy wpisać w google o co chodzi w tym i tamtym queście.

- Profesje nie wbija się tak nudno jak na NosTale PL, wystarczy, że znajdziesz sobie fam z którą pójdziesz na LoD, a fam jest baaardzo dużo i przyjmują nawet od 15lvl.

- I można być tzw. koksem nie wydając na grę ani złotówki.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@REF

jigorus.png

By Harukimisu

W sumie to nie zawsze. rezygnuję z posady Moderatora. Dzięki za wszytko i powodzenia...

Jeszcze kiedyś wrócę więc nie liczcie że się mnie tak łatwo pozbędziecie ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...