Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Fart?]1szczupak legalny 1maja duży


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jak wiecie wczoraj jeszcze był okres ochrony szczupaka ?no to wiec dzisiaj się wybraliśmy z kolega o 5 na ryby i o 5.30 branie ? na uklejkę zwykła żyłka główna do 8kg końcówka do 2kg

okazało się że to pierwszy duży szczupak złapany legalnie ;p 1maja

 

ważył 2.20kg. 65cm

 

jeżeli nie jesteś fanatykiem wędkarstwa nie komentuj

za wysoka sygnatura

Opublikowano

Jaki z tego wniosek ? :D

Założyłeś temat żeby pochwalić się , że złowiłeś pierwszego legalnie szczupaka ?:D

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

No łapać ryb się nie da ;] , tylko łowić ale ok.

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

To dobrze że poleciał, poco się chwalisz tym ? -_-

 

@TOP, brawo za złapanie szczupaka , też bym tak chciał ale złapałem karasie ;/

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano
]9. OCHRONA RYB[/color]

(...)3. Ustala się następujące okresy ochronne ryb:

(...)- szczupak od 1 stycznia do 30 kwietnia

 

 

Ciężko znaleźć?

Opublikowano

To dobrze że poleciał, poco się chwalisz tym ? -_-

 

@TOP, brawo za złapanie szczupaka , też bym tak chciał ale złapałem karasie ;/

 

 

pomysł logicznie ,Anoizm wie o co chodzi był okres ochrony i trafil sie taki duzy 1dzien po okresie

za wysoka sygnatura

Opublikowano

Ja tam kiedyś łowiłem rybki na zawodach 4/5 lat temu.

Teraz nawet nie mam gdzie i z kim łowić:(

Każdy mysli że łowienie ryb jest nuudne,a taknaprawde jest to przyjemne:)

Sam złowiłem kilka leszczy,okoni.

 

Ale to było dawno, ale gratulacje szczupaka nie znam sie zbytnio na rybach ale gratuluje=)

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Ja tam tylko na robaki z szamanką karasie lub lotosy łapię ;) Tak na serio to możesz się chwalić że złapałeś pierwszego po okresie ochronnym szczupaka, lecz rodzicom lub znajomym a nie userom na forum nt. gier. Tak czy siak - gz -.-

86506195548292095751.png

 

exModerator minecraft.MPCforum.pl | exMPC Media Team | exKidModerator SF 09/11

Opublikowano

szczupak może i spory ale takie są niesmaczne. Ale gz chłopie w pół godziny szczupaka złowić. Ja na jeziorze złowiłem kiedyś koło 50 cm, 1 kg z kawałkiem.

 

Na kanałe bydgoskim na podbierak normalnie łowiłeś szczupaki :D

 

 

@UP forum do gier ale dział pogaduchy. Lepszy taki temat o rybach niż kolejny popierdolony temat dziecka co poleca na urwaną rękę.

1xbQbvo.png

 

"Znalazłem w sobie radość wynikającą  ze świadomości, że chcę wałczyć" - Witold Pilecki

Gość Teksanian
Opublikowano

@Lord Voldemort

Jedyny dobry troll.

Reszta to gówna.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...