Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podpięcie serwera pod darmową domenę .eu


carving85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

to już nie wiem czy robić z tym coś czy nie..... to wkońcu trzeba za ten 2 rok płacić po 1 roku czy to jest na jeden rok a potem to wygasa...?

13301204_12_30.png

 

lubie +

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Omg... czytajcie regulamin. 1 rok masz darmowy, ale kupując domenę .eu podpisujesz umowę, która mówi że jesteś zobowiązany zapłacić za przedłużenie (czyt. 2 rok) domeny. Czyli macie domenę wykupioną na dwa lata a płacicie za rok (-50%). Ciężko zrozumieć ?

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

w miare dobre jezeli ktos planuje na krotki okres czasu a jak mu sie pierwszy rok darmowy skonczy to albo inwestuje no albo placi te "grosze"

Just keep and flying

Opublikowano

Pszydatne

siema daj Like jeśli mnie popierasz w Jakiś np Komentarzu Itp

Mam serwer Minecraft Start już nie długo .....wejdz na profil i wejdz w Temat: SerwerZ Magią :D znajdziesz mnie na steam itp masz problemik zapytaj się mnie Postaram się pomóc piszcie na pw jeśli szukasz kogoś na serwer jest szansa że się zgodzę :D

Opublikowano

pszyda się

siema daj Like jeśli mnie popierasz w Jakiś np Komentarzu Itp

Mam serwer Minecraft Start już nie długo .....wejdz na profil i wejdz w Temat: SerwerZ Magią :D znajdziesz mnie na steam itp masz problemik zapytaj się mnie Postaram się pomóc piszcie na pw jeśli szukasz kogoś na serwer jest szansa że się zgodzę :D

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

@Up chodzi ci o np:

s*.mineserv.eu:****?

jak tak to odpalsz CMD wpisujesz :ping s*.mineserv.eu

bez portu i

wtedy wyskakuje ci ip wtedy kopiujesz ip wklejasz dopisujesz port i masz :)

 

@Up chodzi ci o np:

s*.mineserv.eu:****?

jak tak to odpalsz CMD wpisujesz :ping s*.mineserv.eu

bez portu i

wtedy wyskakuje ci ip wtedy kopiujesz ip wklejasz dopisujesz port i masz :)

Ale portu nie da się dać w domenach na stronie nazwa.pl, ponieważ wyskakuje komunikat Nieprawidłowy adres IP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...