Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk]Majkrafci Survial+RPG+FRAKCJE+ZERO LAGÓW!


janek19991

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer wydaje sie super ale mam jeden problem.

Otóż mam internet w którym każdy ma to samo IP. Z tego co zauważyłem ktoś już gra na tym IP. Czy jest sposób abym mógł grać? ;x

  • Odpowiedzi 463
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kilka pytań.

Co ile robicie resety map? Bo ostatnio miałem w miarę fajny domeczek i komenda /home nie działała mi do niego po resecie.

Jak zablokować skrzynie, widziałem jakieś tabliczki na skrzyniach lecz ja nie mogę tego zrobić. Potrzeba do tego VIP'a? Nie należę do gildi/frakcji - wolny strzelec...

Opublikowano

Serwer ZJEBANY PORAZKA DZIECIARNIA!

1. ogromny spam

2. 80% na tym serwerze to dzieci od 8 do 13 lat

3. bardzo mało adminów

4. serwer jest po to żeby kosić głupie dzieci z kasy

5. administracja ma graczy w dupie

6. NIE POLECAM NIE GRAJCIE NA TYM GÓWNIE ZNAJDZCCIE SOBIE LEPSZY SERWER

7. to najgorszy serwer na jakim grałem!

8. żegnam

 

Serwer ZJEBANY PORAZKA DZIECIARNIA!

1. ogromny spam

2. 80% na tym serwerze to dzieci od 8 do 13 lat

3. bardzo mało adminów

4. serwer jest po to żeby kosić głupie dzieci z kasy

5. administracja ma graczy w dupie

6. NIE POLECAM NIE GRAJCIE NA TYM GÓWNIE ZNAJDZCCIE SOBIE LEPSZY SERWER

7. to najgorszy serwer na jakim grałem!

8. żegnam

Opublikowano

300px-XFactorTitles.jpg

Majkrafci.pl

 

X-Factor na Majkrafci.pl prosty turniej śpiewu potrafisz śpiewać jesteś naprawdę w tym dobry to nie czekaj i przyjdź na TeamSpeak3!

Oceniać was będzie nasze Jury skład jego:
Reiwedian,Andrzej,Ceries

Nagroda to
SuperVip
na 30 dni +
25000 XP

Turniej odbędzie się w tą
Sobo
te
o godzinie
18:00 na TeamSpeak3.

Downoload TeamSpeak3:

TeamSpeak3
IPmc.majkrafci.pl

Każdy jest mile widziany!

Kanał na TeamSpeaku na którym to się odbędzie "♥♥♥X-FACTOR INFO♥♥♥"

beznazwy2.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...