Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy wy też tak macie


cris-79

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja kolejny mecz i trol teamo na lini na bocie ja staty 7:5:18 [solo top] a on 3:9;14 . Na 1/4 hp ganguje .... szkoda słów na taka gre oraz zero razy w tf jedynie farma. A najgorsze co mogło być to team fokusował tanka ...

Opublikowano

niema co płakać że ks bo jak ktoś chce pomóc w dobiciu gracza, który prawie uciekł to lepiej chyba mieć tą asyste i troche złota niż cofać się np. ze straconą manną

fakt, że celowe dobijanie żeby tylko zdobyć killa jest lamerskie i powinno być reportowane ale też bez spamu typu; lol, noob, ks, report itd..

 

a teraz nie żebym trololował ArhiX'a ale w pierwszej wypowiedzi pisał, że jest dość dobrym graczem a w drugiej, że jest dość przeciętnym graczem :)

 

@UP teemo jest całkiem dobry jak dla mnie :)

 

a prawda jest taka, że jak się sami nie ogarniecie to takich noobów będzie duużo więcej a o płaczu, skargach i wyzwiskach już nie wspominając ^^

Hejo

Opublikowano

Teamo jest dobrą postacią to wiem ale ten gracz nie potrafił nią dobrze grać , oraz współpracować z druzyną.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...