Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineCity [Survival100%] [Dedyk] [Gildie] [No-Wl] [No-Premium] Konkurs do wygrania GIF CODE! WEJDZ!


Vegi2

Plugin  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wgra? plugin McMMO?

    • Chyba jeste? nie powa?ny
      15
    • Wgrywaj! natychmiast!!!!
      40

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer Otwarty o 20:00 eh. Serwer bardzo fajny inaczej powiem ZAJEBISTY.. A co do gift code to nick . raben24

Opublikowano

takich jak ty :)

napisałeś ten post tylko dlatego że nie daliśmy ci admina dzieciaczku.. idź poszukaj serwera gdzie za darmo adminów dają...

Opublikowano

UWAGA EVENT

 

Jutro, tj. 4 maja o godzinie 20:00 odbędzie się ewent na nowej arenie pvp. Na ewent zabieramy własny ekwipunek (uczestnicy, którzy nie mają zbroi otrzymają napierśnik i spodnie ze stali). Zbiórka na spawnie.

Więcej info na mine-city.eu lub u administracji.

Opublikowano

nick MiesnyJez prosze o gifta lecz to pewnie fake ;d

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

EVENT

Dzisiaj, tj. 4 maja 2012 o godzinie 16.00 odbędzie się event "strzelanie do tarczy". Event zostanie zogranizowany na wyznaczonym do tego terenie, na czas eventu zostaną udostępnione łuki oraz strzały.

Opublikowano

Nick: em0q

 

Polecam , całkiem ciekawie się gra.

 

imo , chętnie z kimś pogram na owym serwerku.

Pisać w grze do em0q.

 

+14 lat z Mikrofonem

Opublikowano

Knajcik_PL

 

 

A mogę złożyć jakieś podanie na moda/kidmoda/admina ??

Poczekaj aż serwer się rozkręci, potem kto wie może dostaniesz admina. pozdrawiam i zapraszam Do wspólnej zabawy!

Wasz Mistrz Vegi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...