Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] M2Bob !


Szkanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robilem tak:

1.Znalazlem bota tutaj:

http://www.mpcforum.pl/topic/597478-dl-m2bob-by-slait-sandmann016-expbot/

2.I tu problem gdy chcialem sie zarejestrowac na podanej tam stronie to wyskakuje takie cos

 

Download M2Bob 1.2.2 without LOGIN but with 4CLIENTS and PREMIUM features!

Hoffentlich habt ihr Verständnis für diese Komplikationen... 


An alle, die Premium gekauft haben: Euer Account wird in ungefähr 3 Tagen wieder komplett zur Verfügung stehen, diese Version ist nur für eine kurze Zeit

 

Nie mam pojecia co teraz robic bo nie moge sie zarejestrowac a jak wchodze do bota to same bledy wyskakuja

76561198093573641.png

Opublikowano

Ej Zrób po tak Po kolei :)

 

1.Pobierz bota

2.Wypakuj pliki do Folderu z metinem

3.Włącz M2Bob 1.2.1_Temp.exe

4.Wyskoczy okienko klikaj ok i wyskoczy drugie też ok

5.Wybierz język

6.Plik Bin

7.Nic nie wpisuj tam niżej tylko kliknij Login Bot-Server

8.Wyskoczy okienko klik ok

9.I klikasz Weiter! Next!

10. Wpisujesz login hasło serwer postać i ch :)

 

Pomogłem daj like :)

Opublikowano

Wlasnie tu jest problem ja mam metin2.bin a nie metin2client.bin i jak zmieniam nazwe to on mowi ze musze zaktualizowac metina i przez to grac nie moge na hacku i co????

76561198093573641.png

Opublikowano

Robilem tak:

1.Znalazlem bota tutaj:

http://www.mpcforum.pl/topic/597478-dl-m2bob-by-slait-sandmann016-expbot/

2.I tu problem gdy chcialem sie zarejestrowac na podanej tam stronie to wyskakuje takie cos

 

Download M2Bob 1.2.2 without LOGIN but with 4CLIENTS and PREMIUM features!

Hoffentlich habt ihr Verständnis für diese Komplikationen...


An alle, die Premium gekauft haben: Euer Account wird in ungefähr 3 Tagen wieder komplett zur Verfügung stehen, diese Version ist nur für eine kurze Zeit

 

Nie mam pojecia co teraz robic bo nie moge sie zarejestrowac a jak wchodze do bota to same bledy wyskakuja

 

 

Tutaj jest napisane ze jest nowa wersja bota (1.2.2) pobierz go klikając ten napis poprostu. Bot ma włączone opcje premium oraz nie trzeba się już rejestować na stronie bota, ani logować w bocie ;).

 

Następnie tak jak kolega wyżej napisał tzn.

Zrób całkiem nową kopię metina i zaktualizuj go, nie wygryając przy tym żadnych blokad HS (bot sam blokuje HS)

56192811659226831322.jpg

Dopóki nie skorzystałem z Internetu nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów - S. Lem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...