Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] ze Switchbotv3_0_0_4


xobox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z botem Switchbotv3_0_0_4, chodzi o to gdy wchodze na priva Yitian2 na kamer modzie, chce wlaczyc tego bota to wszystko ladnie pieknie, ale kiedy chce zeby bonowal to stoi w miejscu.

W invectory menagerze sprawdzalem id zmiany bony i wpisalem w ostatniej zakladce wpisuje id jak pisalo w menagerze i chce zaczac zmieniac to nic...

Więc prosze Was o pomoc w rozwiazaniu tego problemu, jezeli jest to mozliwe.

Szukasz nowego OTS?

To właśnie go znalazłeś!

Zapraszam Cie na exileots.hopto.org!! Start odbył się 02.10.2013r.

Gość Lord Loginus
Opublikowano

Przedmiot musi być na 1 miejscu w ekwipunku.

Opublikowano

No jest na jednym miejscu, jak mam np bron 12 inta i w switchbocie wpisze zeby 12 inta wyszukal to odrazu okno wyskoczy ze srednie sa czyli jest wedlug mnie jest problem ze zmiana bonow

Szukasz nowego OTS?

To właśnie go znalazłeś!

Zapraszam Cie na exileots.hopto.org!! Start odbył się 02.10.2013r.

Opublikowano

odpisze ktos?

Szukasz nowego OTS?

To właśnie go znalazłeś!

Zapraszam Cie na exileots.hopto.org!! Start odbył się 02.10.2013r.

Opublikowano

Innego botka ściągnij:

http://www.mpcforum.pl/topic/514684-dlschwitchbot-v3-by-padmak/
http://www.mpcforum.pl/topic/604741-dl-swichbot-v3-0-0-4/
http://www.mpcforum.pl/topic/514706-dl-switchbot-w-pythonie/
http://www.mpcforum.pl/topic/256482-dlauto-zmieniacz-bonow/

Opublikowano

ze switch botów co linki są up nic....

Szukasz nowego OTS?

To właśnie go znalazłeś!

Zapraszam Cie na exileots.hopto.org!! Start odbył się 02.10.2013r.

Opublikowano

ref

 

A dodam jeszcze, że problemem jest to, że na yitianie jest zmienione id zmiany bonu i nie wiem co zrobic zeby dzialalo, bo w bocie cos nie chodzi, chyba trzeba cos w packu pomieszac tak mi sie wydaje

Szukasz nowego OTS?

To właśnie go znalazłeś!

Zapraszam Cie na exileots.hopto.org!! Start odbył się 02.10.2013r.

Opublikowano

Dzięki Wielkie działa, masz lubie to.

Temat do zamknięcia

Szukasz nowego OTS?

To właśnie go znalazłeś!

Zapraszam Cie na exileots.hopto.org!! Start odbył się 02.10.2013r.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...