Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co polepszyć żeby wybijać cały spot w v2?


ziomek63785

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moje eq:

-Zbroja boga smoków +7 3c kd spalone :>

-Parta +7 3x kd spalone

-Brans. z nieb. łez 4 z nieb. łzą (1x)

-Ametystowe kolczyki +4

-Butki dające 5 obrony z bonem (5% krytyk lub +500pż- 2 pary mam)

-

Skille:

Silne m2 (wszystki ku mi pali :\)

Duchowe m3

Walnięcie m4

tapneicie 10

rzut miecza 1

 

Ponadto posiadam mounta dającego 10% obr. przeciwko potworom

 

 

BUFF lvl39

-Blogo m1

-Pomoc smoka 17

-Odbicie 4

Opublikowano

To chyba że oczywiste że przyda ci się jak najwięcej eq z bonem

obr. przeciwko potworom,no i postaraj się o lepszą zbroje i do tego kd spalone,wymień zbroje.Im więcej defa i

obr. przeciwko potworom tym lepiej.

kirito_signature_final_by_trayylolz-d6jp

Opublikowano

Ehm ... z tym eq nie wiem czy ty bierzesz 2 grupki ... Na pewno musisz mieć +15 k pż ... silne g bądź p ... broń riba +9 śr 45 kd +4 Boga 2/1,5 k pż i coś do pż tak samo bransoleta ... Biolog skończony do matowych ... oj za długo by pisać ... omg ... Jednym słowem całe eq do wymiany , jak i skille do robienia

Opublikowano

Moje eq:

 

-Zbroja boga smoków +7 3c kd spalone :> - kup +6 z 1.5k pz, włóż kd uchyłki +3/4

 

-Parta +7 3x kd spalone - rib śr ok 30 obowiązkowo

 

-Brans. z nieb. łez 4 z nieb. łzą (1x) - srebrna +9

 

-Ametystowe kolczyki +4 - ebo +9

 

-Butki dające 5 obrony z bonem (5% krytyk lub +500pż- 2 pary mam) - feniksy +6/7 najlepiej z hp

 

do tego maska na 61 +7/8, tarcza na 61 +9.

Skille:

 

Silne m2 (wszystki ku mi pali :\) - czytaj codziennie, przynajmniej sie staraj

 

 

 

Ponadto posiadam mounta dającego 10% obr. przeciwko potworom

 

 

 

BUFF lvl39

 

-Blogo m1

 

-Pomoc smoka 17 - resnij i wbij do m1, czytaj skille na buffie, skołuj jakieś itemki +4/6 inta

 

-Odbicie 4

 

Ja przy 24% na bloka i ostrzu G biore big spota na dziku

;)

/edit: 13.7k hp jbc.

52287137559562145640.png

Opublikowano

Masz wierzchowca więc jest póki co okej.

Wbij skille - mamy problem, bo nie wiem kiedy ty wyrobisz silne G oraz coś do bicia lepszego. Chociaż nie musisz mieć tego G aby dać radę ale wiesz, strasznie słabo skille masz powbijane i to największa przeszkoda.

Do eq potrzebujesz:

- Naszyj, Buty, z bonem 1,5k pż min.

- Tarczy na 61 +9, tutaj by się przydały bony, oczywiście nie wszystkie na raz ( 12sił, NNO, 10-15blok )

- Ebo+9 bony już nie tak ważne, bo same ebo Ci dużo dadzą.

- Żelaka +9

- Srebrnej +9 // z białego złota.

- Rib +9 z jakimiś śr 25-30%.

- Zbroja którą posiadasz akurat dużo ludzi ma na +9, kup albo sam spróbuj wbić na DT i jakieś KD ( Wit, Uchyl, Def chociaż +3 )

 

Lepiej jakbyś miał Tąpnięcie zamiast walnięcia jako 3-ci skill.

U buffa jakoś spróbuj podnieść te skille i powinieneś w ogóle mieć jako pierwszy skill Pomoc Smoka i wtedy wbić na 17 na M ( za pomocą staruszki ) a Błogo jako drugie z OZ. Chyba, że OZ pomocy jest tanie to wbij sobie teraz ten skill na M i dobrze by było jakbyś się z buffem ożenił.

 

Zarabiaj oczywiście na to eq na Rybach, DT, Drop 35lvl w m2 czy też innymi sposobami.

Masz dużo pracy, jeśli chcesz grać to radzę ostro się do tego zabrać. :)

 

Na koniec powiedź nam jak stoisz z Biologiem, przy czym jesteś obecnie ?

E9mwj60.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...