Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Serwer][Ikariam][PL]Games-Ikariam Oficcial Start 1 Polski priv


Krzemil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Games-Ikariam

 

Zapraszam serdecznie wszystkich na Serwer prywatny polski ikariama.

Potrzebuje ludzi do spolszczenia silnika gg 213477

 

 

Site:

games-ikariam.pl

Opublikowano

Danielkowi serwer plemion nie wyszedł to za ikarmiam się wziął hahahahahahahah

 

serwer słaby nawet nie umiesz dobrze spolszczyć i do tego te luki xD nie podskakuj nikomu bo wam pozamykają ten serwer ;)

Opublikowano

to jest priv ??? a jaka rata expa ? x1 co nie ?

Zgadzam się..

To ma być priv? Z takim speedem?

Jeśli priv ma być z taką prędkością jaka jest na ikariam to już lepiej grać na normalnym ikariamie..

Zwiększ raty do 500/600/1000 i wyżej [najlepiej ankiete zrobić] i wtedy to można nazwać "privem".

Bo aktualnie to "podróbka ikariama z mniejszą ilością graczy"

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No i coś się zepsuło [już jutro po południu..]

Dodatkowo.. dałoby radę zwiększyć szybkość na tym serwerze? Bo samemu zanim rozbuduje się tartak/kamieniołom itp na poziom który naprawdę dawałby jakieś korzyści.. to..

Dopiero po kilku dniach ma się sensowną ilość.

Dodatkowo chciałbym zgłosić pewien bug związany z transportem [statki handlowe.. przy atakach to samo]

Transportować z jednej swojej wioski do 2 mogę tylko i wyłącznie Materiał Budowlany [drewno] a nie mogę surowców typu marmur który jest strasznie potrzebny na starcie.. Przy próbie ataku na wioskę barbarzyńską nie mogę zmienić ilości wysyłanych statków..

 

[color=#000000]

[b]	A PHP Error was encountered[/b]

Severity: Notice
Message: Uninitialized string offset: 0
Filename: models/update_model.php
Line Number: 354[/color][color=#000000]

[b]	A PHP Error was encountered[/b]

Severity: Notice
Message: Uninitialized string offset: 0
Filename: models/update_model.php
Line Number: 336[/color][color=#000000]

[b]	A PHP Error was encountered[/b]

Severity: Notice
Message: Uninitialized string offset: 0
Filename: models/update_model.php
Line Number: 339[/color][color=#000000]

[b]	A PHP Error was encountered[/b]

Severity: Notice
Message: Uninitialized string offset: 0
Filename: models/update_model.php
Line Number: 341[/color]

[b]Fatal error[/b][color=#000000]: Cannot access empty property in [/color][b]/home/p199565/public_html/ikariam/izariam/models/update_model.php[/b][color=#000000] on line [/color][b]344

[/spoiler[/b]

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Strona internetowa jest niedostępna .

 

 

 

 

 

Zdaje mi się , że moderator tego działu powinien zamknąć temat skoro server off.Nawet do kosza powinno pójśc ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...