Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sherwood [Dedyk][24/7][NO-Wl][No-Premium][ANTY X-RAY]


cesar12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na poczatku pierwsze 5 osób ktore uzbieraja 50tys otrzymaja miasta... Pozniej dostepne jedynie dla VIPów

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam :)

Może powiem forumowiczom trochę na tego serwera myślę że warto.

 

Serwer różni się od większości serwerów na których dzieje się poprostu wszystko(x-ray itp).

System na serwerze to Role-Play.Nie musisz tu wykonywać rzadnej roli,wystarczy wykonywać questy(które nie są obowiązkowe)

Ponadto można dolączyć do 1 z 3 frakcji częściowo budowanych przez adminów(reszta nalezy do was).

Spodobal mi sie ten pomysl z frakcjami mysle ze wraz ze wzrostem graczy zaczną się bardzo zażyłe wojny i kontaty z innymi frakcjami.

Można także samemu założyć frakcję jeśli tylko uzbierasz odpowiednią ilość pieniędzy(jobs lub chest shop - sam robisz sklep gdzie chcesz ;p).

 

Szczerze polecam i zapraszam na serwer :)

Opublikowano

NIE POLECAM

 

1. Co drugi gracz ma moda.

2. Moderatorzy i administracja faworyzują wybranych graczy i rozdają enchantowany ekwipunek z 6 bonami.

3. Administracja chodzi w powyższym eq i zabija graczy.

4. Słabe ogarnięcie serwera.

 

Panuje tam totalny rozpierdol, początkowo przed zmianą całej mapy było nawet ciekawie ale teraz wszyscy wszystkich mają w dupie.

Dziękuję, dobranoc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...