Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Co sądzicie o walce Robert Burneika vs Marcin Najman


K4P3C

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najman bierze walkę bo dostaje kasę. Ma w dupie wygraną.

 

Najman się cieszy bo nadal masa debili w spodku chciała go oglądać..

 

Najman nie skończy kariery póki będzie mógł zarabiać na przegrywaniu bo ma masę idiotów , ktorzy kochają oglądać jego żałosne porażki ? Osoba, która ma wysoką oglądalność i popularnośc będzie zapraszana do takich dennych pojedynków.

 

Pojedynek Najmana można określić jednym zdaniem : BEKA W CHUJ.

jqeuR.png

Opublikowano

Wieś śpiewa, wieś tańczy.

Komedia jakich mało..., srsly. ile jeszcze on takich walk przeprowadzi .__., przecież to nie ma najmniejszego sensu, bo robi z siebie pośmiewisko na oczach wszystkich.

Opublikowano

Wszystko jest robione pod publike... Kasa kasa i jeszcze raz kasa. Dajcie sobie spokój walka była ustawiona bo wiadomo za kim była widownia. Najman walczy dla kasy i nie obchodzi go czy przegrywa czy wygrywa ważne że ma pieniążki zobaczcie że robią z niego tak zwanego czarnego charaktera który jest powalany przez ludzi lubianych nie dziwi was to? To nie była walka lecz aktorski występ.

Opublikowano

Wszystko jest robione pod publike... Kasa kasa i jeszcze raz kasa. Dajcie sobie spokój walka była ustawiona bo wiadomo za kim była widownia. Najman walczy dla kasy i nie obchodzi go czy przegrywa czy wygrywa ważne że ma pieniążki zobaczcie że robią z niego tak zwanego czarnego charaktera który jest powalany przez ludzi lubianych nie dziwi was to? To nie była walka lecz aktorski występ.

 

Zupełnie jak w wrestlingu.

25kr0nq.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...