Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Co sądzicie o walce Robert Burneika vs Marcin Najman


K4P3C

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

 

Tak jak w temacie.

 

 

Ja jestem zadowolony z wyniku.

 

W sumie nie byla to dluga walka ale mozna bylo sie posmiac.Taka zabawa w berka.

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Opublikowano

Te walki z Najmanem jak dla mnie nie mają sensu, bo i tak z góry wiadomo,że Najman przegra :D Dla mnie Marcin Najman to taki sprawdzian przed wejściem na jakiś "szczebel" w MMA. Po prostu każdy musi zlać Najmana :)

ohcrapp1.gif
Opublikowano

przecież Purneika powiedział że nie chce już grać w MMA :>

to nie jego sport...a Najman zgodnie z umową powinien już nie walczyć w MMA :D

graphic.png

 

 

Opublikowano

Haha, strasznie śmiesznie to wyglądało, tent taki dziad napakowany, jego ruchu są tak wolne że...

a Najman przecież to robi tylko dla kasy;] zawsze tak było i będziesz

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

Najman trenuje pare lat boks tak jak mowil czy co tam

ten wogole nie trenowal wyszli na ring

i tak skopal najmanowi dupe :D

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

Smal to dobrze opisał.PARODIA.Najman ,,walczy'' tylko dla kasy.Większość jego walk jest przegranych.

Może kiedyś coś tu będzie

:D

Opublikowano

Po***ało was? Najman nie walczy tak samo jak "koksu" ja to mógłbym nazwać występem dla kasy i rozrywki xD

 

Jak mówił komentator to takie występy mutantów przyciągają większe masy ludzi ;p

Weteran
Opublikowano

Najman chciał zmęczyć kox'a biegając dookoła, jednak mu nie wyszło (jak zwykle).

 

Czekam na walkę Pudzian vs. Bob Sapp

1329036830-U154499.png
Opublikowano

Parodia i h*j, ten napełniony tym gównem i jego piękne wolne ruchy :D kolejny koksu jak pudzian... znudziła mu się kulturystka i za walki się bierze.

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

oj tam moim zdaniem srał w gacie najman i przegrał.

Lub zlekceważył przeciwnika dobrze ze hardkorowy wygrał chociaz większość w to nie wątpiła ..

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Przecież Najman to robi tylko dla kasy, wiadomo... tyle mamory ma za to że...

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

BYŁEM TAM :)

 

 

fajnie było zwłaszcza jak najman spierdalał i wszyscy go gonili organizator chciał mu podziękować i nie zdążył parodia ale fajnie było :)

Opublikowano

Najgorsze to i tak jest wyzywanie najmana od pizdy, etc. Każdy kto tutaj tak piszę by tak na prawdę dostał od niego wpierdol.

 

 

Nie no dobra, Najman to pizda.

1317454587-U195480.png

Opublikowano

Beka w chuj z Najmana, ponieważ robi z siebie pośmiewisko. Nie ma co tu komentować, porażka.

86506195548292095751.png

 

exModerator minecraft.MPCforum.pl | exMPC Media Team | exKidModerator SF 09/11

Opublikowano

Nie wiem czy to można nazwać walką MMA. Koksu nie dość , że wolne ruchy to jeszcze bije na ślepo ( Podobnie jak Pudzian w walce z Najmanem ) Widać , że nie jest doświadczony w ringu bo czuł się tam jak dziecko we mgle. A najman jak to najman , zawsze wpierdol zgarnia. To tyle.

W moich kręgach już wielu odpadło !

Opublikowano

ehhh.... Hardcorowy nie trenuje boksu itd... Najman kolejny raz się ośmieszył ;D. Koxu był tak powolny, że głodne dziecko w afryce obleciałoby go 10 razy zanim wyprowadziłby cios. Najman nie podał ręki - ciota jebana...

graphic.png

Opublikowano

Co powiedziec, Najman nie podal reki Robertowi co bylo żalosne. Koksu bez doświadczenia i z napakowanymi rekoma go rozwalil.

 

Najman jedyne co potrafi to "spiewac i tanczyc"

beznazwygr.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...