Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę wejść na swój serwer hamachi


rocky8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zrobiłem swój serwer minecrafta przez hamachi serwer łapie ale jak chcę wejść to wyskakuje:

 

Rozłączony przez serwer lub utracono połączenie.

 

Proszę o pomoc !!!

 

Niżej są moje ustawienia pliku server properties:

 

 

 

#Minecraft server properties

#Wed Apr 25 11:55:24 CEST 2012

allow-nether=true

level-name=world

enable-query=false

allow-flight=false

server-port=25565

level-type=DEFAULT

enable-rcon=false

level-seed=

server-ip=5.236.117.131

max-build-height=256

spawn-npcs=true

white-list=false

spawn-animals=true

online-mode=false

pvp=true

difficulty=1

gamemode=0

max-players=20

spawn-monsters=true

generate-structures=true

view-distance=10

motd=A Minecraft Server

Opublikowano

Oooo My GOD (którego nie mam xD) konsola to czarne okno z białymi napisami które ci się otwiera jak włączasz serwer. Jak tego nie masz to wiadomo dlaczego nie możesz wbić.

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

[iNFO] Starting minecraft server version 1.2.5

[WARNING] To start the server with more ram, launch it as "java -Xmx1024M -Xms1024M -jar minecraft_server.jar"

[iNFO] Loading properties

[iNFO] Starting Minecraft server on 5.236.117.131:25565

[WARNING] **** SERVER IS RUNNING IN OFFLINE/INSECURE MODE!

[WARNING] The server will make no attempt to authenticate usernames. Beware.

[WARNING] While this makes the game possible to play without internet access, it also opens up the ability for hackers to connect with any username they choose.

[WARNING] To change this, set "online-mode" to "true" in the server.settings file.

[iNFO] Preparing level "world"

[iNFO] Default game type: 0

[iNFO] Preparing start region for level 0

[iNFO] Preparing spawn area: 69%

[iNFO] Done (1,564s)! For help, type "help" or "?"

[iNFO] Disconnecting Norbert [/5.236.117.131:1672]: Outdated client!

[iNFO] Disconnecting Norbert [/5.236.117.131:1672]: Protocol error

 

te 2 ostatnie pojawiły się jak chciałem wejść

 

i co ??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...