Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

League of Legends - otwarta dyskusja!


Jottex.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

League_of_Legends_logo.png

 

Jak sama nazwa wskazuje, utworzyłem temat z otwartą dyskusją odnośnie gry. Nie widziałem takiego, więc ten został utworzony. Dodam tutaj także listę graczy z poszczególnych regionów gry więc gdy kogoś najdzie chrapka na grę, będzie mógł spojrzeć z kim z mpcforum może zagrać. Jeżeli ktoś jest nowy i nie wie za bardzo o co chodzi w tej grze zapraszam do poradników. Co do samego tematu, wstawiajcie tu screeny, filmiki, chwalcie się swoimi osiągnięciami przed resztą! Zostanie także utworzona ściana rekordów (czyli najlepsze akcje, najkrótsze mecze itd.) Serdecznie zapraszam do wspólnej, otwartej dyskusji na temat znanego nam League of Legends! Każdy tu znajdzie coś dla siebie.

 

Lista graczy:

 

EU Nordic & East:

 

- Jottex (Jottex)

- Zalewa4 (Zalewa4)

- sorce (Ohayou)

- Tybers (LikeMilka)

 

EU West:

 

- wilku44 (wilku 44)

- Diaz7321 (Bieniu)

- Tybers (Nakumas)

 

North America:

 

- Why (SopelIno)

 

 

 

 

Nazwa w nawiasie to nazwa w League of Legends danego gracza. Jeśli chcecie się dopisać do listy, piszcie swoje nazwy w postach.

98763533515051689628.png

Opublikowano

Bo ludzie mają słomiane zapały, poza tym taki temat będzie przydatny, każdy będzie mógł tu pisać o czym tylko chce. Wstawiać swoje filmiki, a poza tym chyba nie ma nic złego w tym, że chce zrobić każdego dnia uaktualnianą listę graczy z mpc. - to przecież nie jest zakazane.

98763533515051689628.png

Opublikowano

Czekam aż gracze będą dawać swoje nicki, a wnet będę wpisywał. Czytaj i potem pisz.

98763533515051689628.png

Opublikowano

1. Jest temat do zapraszania się do gry

2. Reklamujesz forum konkurencyjne (za to jest warn)

 

@Dobra nie kłóce się z randomami którzy mają 3lvl

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Opublikowano

1. Temat służy nie tylko dla listy graczy - naucz się czytać dzieciaku i nie denerwuj już mnie.

2. Jak chcesz spamić, to idź do kosza, tam jest miejsce dla Ciebie. :)

98763533515051689628.png

Opublikowano

SopelInno

Ameryka

 

(to nie są 2 "l" tylko 1 litera to "l" a druga to duże "i" > "I"

Opublikowano

Lista będzie uaktualniana co jakiś czas, każdego dnia.

 

//Edit: Jowe - taki cwaniak? Chodź na solo, zobaczymy kto jest unskilledem. ;)

98763533515051689628.png

Opublikowano

Ja narazie podam tylko na eune, bo mi lol nie działa i mi nikt nie potrafi pomóc... na mpc <smutne>.

 

 

EU Nordic & East:

 

- Tybers *LikeMilka* 30lv.

 

EU West:

 

- Tybers *Nakumas* 0lv.

 

PS. Na EU West nie ma jeszcze Nakumasa bo mi lol nie działa ... ;<

beznazwy3mg.png
Opublikowano

Lista uaktualniona. Ludzie tak na początku nie chcieli tego tematu, a teraz wszyscy się udzielają. Poza tym to nie jest tylko lista graczy LoLa, dawajcie tu też swoje osiągnięcia, pewne pytania, filmiki - wszystko co chcecie.

98763533515051689628.png

Opublikowano

Nie.

Temat to czysty spam.

Od podawania swoich nicków jest temat na forum.

A co do samego tematy to nie zabijajmy dyskusji...

Na temat lola można dyskutować w całym dziale, a nie w tylko jednym temacie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...