Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nosangel zbliża się Wielkimi Krokami !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nonostante le complicazioni, il lungo periodo di lavoro, le grandi conoscenze nel campo di programmazione che saranno necessarie il team master vi comunica che si puo' cominciare.

il progetto verra' sviluppato attraverso il nostro tempo libero, pertanto, gli impegni personali avranno la priorita' ma andremo avanti comunque.

il team e' sempre disponibile ad accettare chi voglia far parte del progetto, ovviamente l'utente dovra' avere uno di questi privilegi:

 

1. conoscenza delle basi C++

2. conoscenza assembly

3. MySql (navicat)

 

ricordo che il progetto e' a scopo di studio, cio' che conta non e' riuscirci ma approfondire uno studio sui privilegi indicati sopra.

 

? progetto: login server

progressi: 1% (password decrypt)

 

? progetto: game server

progressi: 0%

 

? progetto: database

progressi: 0.1% (account table)

 

per domande o per entrare nel team, per il momento offro il mio contatto skype: thesmilux oppure d3vil.style

 

czyli:

pomimo komplikacji, długi okres pracy, wielka wiedza w programowaniu, które będą potrzebne, mistrz zespół mówi, że można "zacząć.

Projekt będzie "opracowany przez nasz wolny czas, dlatego, osobiste programy mają pierwszeństwo", ale będziemy iść do przodu tak.

Zespół i "zawsze dostępne dla akceptować tych, którzy chcą być częścią projektu, oczywiście trzeba będzie" mieć jeden z tych przywilejów:

 

1. baz wiedzy o C + +

2. wiedza z montażem

3. MySQL (Navicat)

 

pamiętać, że projekt "dla celów badania, co" nie liczy "się uda, ale głębsza analiza przywilejów wymienionych powyżej.

 

? Projekt serwer logowania

Postęp: 1% (hasła deszyfrowania)

 

Projekt ?: serwery gier

postęp: 0%

 

? baza projekt

Postęp: 0,1% (tabela konto)

 

W przypadku pytań lub dołączyć do zespołu, w tej chwili ofiaruję moje skype kontakt: thesmilux lub d3vil.style

 

Widzimy już po wejściu na strone www.nosangel.it że strona ma swój szkielet.

Nie nastawiajcie się na nosangel proszę was ponieważ podkreślają administratorzy od samego początu " to w celach edukacyjnych"

Czyli serwer może wystartować. 2 dni i zamknięte z powodu.....

Mało userów jest na forum więc jako pierwszy dam info żeby nie szerzył się spam.

 

PS: Jak się robi te głupie spojlery? !

Opublikowano

Fajnie że dodałeś ;) też miałem zamiar później dodać ale ty byłeś pierwszy :)

A co do tematu to dobrze napisałeś żeby nie szerzył się spam ;)

itr0fv.png

Opublikowano

 

xD

 

 

 

piszesz [<spoiler>]

[</spoiler>] ale bez tych <<<>>>>

jigorus.png

By Harukimisu

W sumie to nie zawsze. rezygnuję z posady Moderatora. Dzięki za wszytko i powodzenia...

Jeszcze kiedyś wrócę więc nie liczcie że się mnie tak łatwo pozbędziecie ;)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

No , miejmy nadzieję , że wystartuje ^^ nie chce mi sie grać na PL'u , musisz ciągle grindować , a botów nie lubie używać.

 

PS to będzie Easy czy Hard?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...