Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MCEdit] Stadion na Euro 2012 z Warszawy


Piteriuz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, od jakiegoś czasu robiłem swój projekt aż go skończyłem (no w miarę) jedynie trzeba go wykonać od środka, ale to nie problem :) Ważne że jest download nie :x ?

Tutaj macie główny link do downloadu i wgl...

http://www.planetminecraft.com/project/warsaw-stadium-on-euro-2012/

 

A tutaj macie zdjęcia:

2012-04-24_200644_2072607.jpg

 

2012-04-24_200438_2072562.jpg

 

2012-04-24_200553_2072575.jpg

 

 

2012-04-24_200534_2072570.jpg

 

Myślę że uszanujecie moją prace i dacie Lubie To!

 

 

PS. Robię także stadion z gdańsku na podstawie tej fotogarfii:

stadion-gdansk.jpg

 

Nie wiem z zego zrobić te złote z bloczków złota czy wełny ?

Weteran
Opublikowano

Ohh, to jest piękna budowla jeżeli sam zrobiłeś to wielki szacunek możesz mi napisać ile to ci zajeło i ile materiału na to poszło?

1339226679-U337649.jpg

Opublikowano

Ładnie zrobiony stadion.

 

W całości W MCEdit?

 

Zrób ze złota, powinno fajnie wyglądać.

Czekam na PGE Arenę, bo bardzo ładnie budujesz :)

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Opublikowano

Jak to pobrac ? Prosze o pomoc ladnie wyglada ale nie umiem pobrac ciezko troszke ... ;p

 

Naprawde ladnie ci wyszlo

Użytkownik od 18 gru 2011

Opublikowano

Wow, jak na to patrzyłem to myślałem że dajesz na początek zdjęcia stadionu (prawdziwego), ale jak zauważyłem że to w MC to aż mi kopara opadła, sam to zrobiłeś czy ktoś ci pomagał?

Jesteś budowniczym na jakimś serwerze? jeżeli nie to znajdź jakąś fuchę, nie jeden admin dałby pare groszy za takie cuda :)

Gratuluję.

== Weteran Silkroad International ==

Varios = 74Lv

Bow//Fire//Cold

Serv - Mercury = Isro

[*] 7 sierpnia rocznica kradzieży [*]

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Super stadion, wygląda z daleka jak prawdziwy,

 

@topic: to złote zrobić ze złota, w końcu nazwa sama wskazuje na siebie

Opublikowano

No cholera, mam ciągle problem z wybudowaniem tego stadionu z PGE arena :D. Jedna strona ma inne wykrzywienia, druga inne :D

Opublikowano

Wow, gościu... Takie coś zrobić ;D Ale cholernie mi się podoba :) Daje like

eJwLyMwvKUrN9nXmcq7KyS_PTM1WqFIIAAlm55cnKoQUVSbp6elxBcCV-WbmpSYXJaaVcAWX5hVlFqdyGRpZIDAAb90Zvg~~.png

mca.png

 

Osiągnięcia:

 

 

10

20

50

100

120

150

200

300 X

400 X

500 X

700 X

1000 X

 

 

Proszę, administracjo, zdejmijcie mi trochę % :)

Opublikowano

Boże ... jak to zobaczyłem to naprawdę nie wierzyłem , że to w MC ;D

Jestem pod wrażeniem - like leci ... tylko powiedz mi skąd to pobrać i czy wgl. jest na tej stronie link do downloadu bo nie znalazłem -.-

211mgqr.jpg


 


Chcesz darmowe kanały/strefy TeamSpeak? Zapraszam na serwer publiczny! IP: rshl.eu


Kontakt GG 48366345


 

Opublikowano

Bardzo fajna mapa , są już tysiące takich map , ale według mnie jak na Polski Stadion jest to najlepsza mapa .

Jeżeli pomogłem kliknij Lubię to lub daj DIAXA !

 

Opublikowano

Ja cierpie w dole ...

Koleś MEGA LIKE DLA CIEBIE!

Moge użyć tej budowli na moim serwerze?

Podpisze :]

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...