Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Neveria [F-B] [DEDYK 24/7] [40 slotów] [No-Premium] [Dobry Team] [W-L ZOSTAŁA ZDJĘTA!]


BR3NDzik

Nowości na serwerze.  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcesz jeszcze wi?cej nowo?ci na serwerze?

    • Tak! Im wi?cej tym lepiej.
      5
    • Nie. Niech zostanie tak jak jest.
      3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick : Zecikov

Wiek : 16

Ortografia : 10/10

 

@ Br3nd nie ma to jak nabijanie godzin zostawiajac kompa na noc ... Nawet napisac nie mozna ...

Opublikowano

Każdy kto chce grać w minecrafta FB powinien na tym serwerze grać. Jestem terrorex18 i gram w Neverię od jej początków. Serwer jest bardzo dobrze zbudowany, z adminami można się dogadać, mamy możliwość bycia "ważną częścią serwera". Fajni ludzie, zero buractwa na serwerach i dużo wspaniałych budynków takich jak: gestapo, kosmos, lecz najzajebitsza jest arena i mobarena. Ludzie chętnie kupują działki po za miastem, gdyż jest tanio. Wiem o tym, bo sam mam ich 6 z czego jedna w mieście. Polecam serwer wszystkim.

Opublikowano

Każdy kto chce grać w minecrafta FB powinien na tym serwerze grać. Jestem terrorex18 i gram w Neverię od jej początków. Serwer jest bardzo dobrze zbudowany, z adminami można się dogadać, mamy możliwość bycia "ważną częścią serwera". Fajni ludzie, zero buractwa na serwerach i dużo wspaniałych budynków takich jak: gestapo, kosmos, lecz najzajebitsza jest arena i mobarena. Ludzie chętnie kupują działki po za miastem, gdyż jest tanio. Wiem o tym, bo sam mam ich 6 z czego jedna w mieście. Polecam serwer wszystkim.

Dziękujemy za opinie.

Nick: Czaki798

Wiek: 11

Ortografia 7/10:

Dodany.

Życzymy miłej gry.

Nick:Dymciu

Wiek:12

Ortografia 10/10:Mam 12 lat. Chciałbym zostać dodany do WL, ponieważ fajny serwer.

Dodany.

Opublikowano

Nick:Dymciu

Wiek:12

Ortografia 10/10:Mam 12 lat. Chciałbym zostać dodany do WL, ponieważ fajny serwer.

Droga administracjo! Proszę o zdjęcie procentów!

Opublikowano

Nick: JJayPuafi

Wiek: 13

Ortografia 0/10: 9/10 ( naprawdę, nie kłamię. )

 

Kolega:

 

Nick: Sedek

Wiek: 13

Ortografia 0/10: 8/10

10301_1_.jpg
Opublikowano

Serwer bardzo fajny, jedynie słabe jest to, że Administratorów i Moderatorów prawie wogóle nie ma.

10301_1_.jpg
Opublikowano

Szkoda czasu na zastanawianie się.

Grałem na Neverii dość długo i nie kojarzę tych nicków więc nie ma co się zastanawiać, bo to chochlik albo troll sieciowy.

 

Głos oddany bez uzasadnienia powinien być nie ważny.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...