Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Edycja tabeli expa / Zmiana expa na dany lv


shejn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc..

W tym temacie chcialbym Wam ukazać edytor tabeli expa by Eddy²

Żródło :

http://www.elitepvpers.com/forum/metin2-pserver-guides-strategies/867964-release-exp-per-level-edit0r-any-gamefile-eddy.html

 

SS'y :

voreinstellungen.jpghauptfenster.jpg

 

Funkcję edytpra :

  • Zmiana PD na dany lvl
  • Zmiana PD do osiągnięcia kolejnego poziomu gildii

http://www57.zippyshare.com/v/80435933/file.html

skan:

https://www.virustotal.com/file/1a3137ae7b970d42588ea3e37989f6b27d5694af14289d94a15ba6bcf6a4dbc5/analysis/1335035145/

nie umieszczamy linków zewnętrznych.

Opublikowano

Dodaje mój własny upload, nie każdy ma konto na epvp :]

DL

http://www57.zippyshare.com/v/80435933/file.html

Skan

https://www.virustotal.com/file/1a3137ae7b970d42588ea3e37989f6b27d5694af14289d94a15ba6bcf6a4dbc5/analysis/1335035145/

26/42

 

To że plik ma tyle wirusów to nie moja wina!

//pornografia

Opublikowano

Zmien nazwe tego edytora bo tam jest taka "3" mala

dzieki dziala

@topic to sie tylko do game wgrywa?

Daj Lubię To Ciebie to nic nie kosztuje a mnie to pocieszy :))

5196ea519f634cbc802d3f5a440018a9.0.gif

Opublikowano

Było kiedyś, nie chce mi się szukać linku.

Pozatym to działa tylko do 99, jest możliwość wpisania dalej, lecz to nic nie zmieni.

Miałem to kiedyś więc z tego co pamiętam to tylko do 99 lvl.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@lukass22

Dokładnie to interpreter autoita nie może otworzyć skryptu, spróbuj przenieść sam skrypt do innego katalogu (np. pulpit) i tam go odpalić.

nie umieszczamy linków zewnętrznych.

Opublikowano

@up

ten edytor był na mpc chyba z 4 razy jak nie więcej =P

 

@odhara69

na 2089 też działa.

Pisanie Emulatora Pod nes'a w c++

musiał znać strukturę nes'a ^^

Opublikowano

No to i ja się udzielę ,z racji tego iż niedawno miałem czas wglądu w game_2019

poszukałem dla was adresu :

game_2019 - 0x2FF040

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Mam Avasta i po pobraniu pisze że Malware Gen - przeniesiono do kwarantanny , sam już nie wiem czy tam jest wirus czy go nie ma .

joker%20sygnatura.jpg

 

Moje Wideo poradniki :

 

http://www.youtube.com/watch?v=GxIE_-D48Mo&feature=plcp

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=STxO41rFQus&feature=channel&list=UL

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ma ktoś sposób na ustawienie expa powyżej 127lv na game 2089? od 1 do 127 ustawiłem i działa bez problemu. od 100-127 mam 2KKK expa, a od 128-250 tylko 900kk chociaż ustawiłem przy tych lvl'ach tez 2kkk.

Pomocy ;(

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...