Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]dmg z nieodpychaniem albo samo nieodpychanie z konia na US


sfrdupluk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mod Us Ma Opcje Nie Odpychanie Z Konia :

 

http://metin2mod.tk/metin2us.html

 

A Tutaj Masz Osobne (Efekt Po Stronie Clienta) :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/266344-dl-gotowe-pliki-waithacka-dmg-na-bron-i-odrzutu-z-konia/

 

//edit = jakieś pytania ?,zapraszam na pw

1357070109-U588260.png

| exModerator Metin2 | MPC Media Team | Pro User | Expert Metin2 |

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/608408-tutdl-damage-hack-by-zocker/
http://www.mpcforum.pl/topic/223113-dldmg-hack-by-neono/

 

Zobacz te. ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Mod Us Ma Opcje Nie Odpychanie Z Konia :

 

http://metin2mod.tk/metin2us.html

 

A Tutaj Masz Osobne (Efekt Po Stronie Clienta) :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/266344-dl-gotowe-pliki-waithacka-dmg-na-bron-i-odrzutu-z-konia/

 

//edit = jakieś pytania ?,zapraszam na pw

Na modzie na us nie ma nieodpychania a ten drugi nie działa wogóle

 

http://www.mpcforum.pl/topic/608408-tutdl-damage-hack-by-zocker/
http://www.mpcforum.pl/topic/223113-dldmg-hack-by-neono/

 

Zobacz te. ;)

Neono juz mam ale surka stoi w ziemi z rozłożonymi rękami na boki a zockera za chwile obczaje, a moze jakaś rada jak odpalić neono żeby działał dobrze?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...