Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][1.2.5]Pliki serwerowe by outi ! [Role-Play/Survival/HardCore]


Serip

  

75 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podobaj? Ci si? moje pliki ?

    • Tak.
      54
    • Nie.
      5
    • Popracuj jeszcze.
      16

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Wszystko fajnie, ale nie działają mi "warpy" (nawet Adminowi czy Vip'owi) jedynie jak dam OP :unsure:

... no chyba,że coś popier... :(

Pozdr

TEKST MIESIĄCA - obecnie na forum jako"Mauurycy":

 

...WarZ jest troche słabsze i mniej rozwinięte od dayz

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam!

Wszystko fajnie, ale nie działają mi "warpy" (nawet Adminowi czy Vip'owi) jedynie jak dam OP :unsure:

... no chyba,że coś popier... :(

Pozdr

 

Raczej to z twojej winy ;/

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Witam!

No niestety w Twoich plikach jedynie na OP działają warpy , bez tego ani Admin, HeadAdmin, Moderator nie mówiąc o zwykłym graczu może zapomnieć o warpach.

I żeby nie było ;-) nie jest to mój pierwszy serw ,no ale chciałem sprawdzić Twoje .... szkoda

 

P.S.

Pliki pobralem jeszcze raz, żeby nie było ;-)

TEKST MIESIĄCA - obecnie na forum jako"Mauurycy":

 

...WarZ jest troche słabsze i mniej rozwinięte od dayz

Opublikowano

Mam problem z twoimi plikami na Hardcore gdy gram z kolega on nie moze nic zjesc co zrobic POMOCY :mellow:

Najlepiej pobierz paczke Role-Play i tylko podmień pluginy z Hardcore na Role-Play to powinno pomóc.

Witam!

No niestety w Twoich plikach jedynie na OP działają warpy , bez tego ani Admin, HeadAdmin, Moderator nie mówiąc o zwykłym graczu może zapomnieć o warpach.

I żeby nie było ;-) nie jest to mój pierwszy serw ,no ale chciałem sprawdzić Twoje .... szkoda

 

P.S.

Pliki pobralem jeszcze raz, żeby nie było ;-)

 

Sorry ale ja tego problemu nie mam ;/

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Najlepiej pobierz paczke Role-Play i tylko podmień pluginy z Hardcore na Role-Play to powinno pomóc.

 

 

Sorry ale ja tego problemu nie mam ;/

Powiedz mi jak usunąć te prefixy '<>' z nicku?

Opublikowano

[Propozycja]

Może zrób także paczkę z modami.

Np. Build Craft, Industrial Craft 2, Red Power 2, Equivalent Exchange 2

Byłoby to ciekawe urozmaicenie Twojej "oferty" plików.

Rzadko można spotkać pliki serwerowe z pluginami i modami w jednym.

 

(Sam mam serwer na podanych modach, lecz nie bukkit a Vanilla, bo nie potrzebuję pluginów - gram w surwiwal z kumplami.)

Opublikowano

A może nie masz w permissions

   - essentials.warp.*

Chyba dobra formuła.

| Pijawka I | Pijawka II | Pijawka III | MPC User I | MPC User II | MPC User III | MPC Member | MPC Member II | ProUser | MPC Member III | MPC Team | Postmaker | Postwriter |


 

Opublikowano

@up ... mam w kazdej grupie i kicha :-(

 

... Jedynie tak jak pisalem wyzej , jak dam OP to dany osobnik ma dostep do WARPOW ale przecierz nie o to chodzi ;)

TEKST MIESIĄCA - obecnie na forum jako"Mauurycy":

 

...WarZ jest troche słabsze i mniej rozwinięte od dayz

Opublikowano

@up ... mam w kazdej grupie i kicha :-(

 

... Jedynie tak jak pisalem wyzej , jak dam OP to dany osobnik ma dostep do WARPOW ale przecierz nie o to chodzi ;)

 

Chyba ty masz taki problem ;/

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

 

 

Usun jeden z pluginów odpowieadających za czat ;)

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Survival i anticreeper , cool ...

 

Jak nie chcesz usuń ;] Ja osobiście nie lubię Pana Creepera

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

To po co serwer zaśmiecać niepotrzebnym pluginem ?

Komenda :

/region flag __Global__ creeper-explosion deny

I po sprawie. Nie potrzebnie plugin będzie ram zżerał ;)

Opublikowano

To po co serwer zaśmiecać niepotrzebnym pluginem ?

Komenda :

/region flag __Global__ creeper-explosion deny

I po sprawie. Nie potrzebnie plugin będzie ram zżerał ;)

 

No trochę prawdy w tym jest ;]

I wolę dalej ten plugin zostawić a usunąć to nie problem ;]

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

[Propozycja]

Może zrób także paczkę z modami.

Np. Build Craft, Industrial Craft 2, Red Power 2, Equivalent Exchange 2

Byłoby to ciekawe urozmaicenie Twojej "oferty" plików.

Rzadko można spotkać pliki serwerowe z pluginami i modami w jednym.

 

(Sam mam serwer na podanych modach, lecz nie bukkit a Vanilla, bo nie potrzebuję pluginów - gram w surwiwal z kumplami.)

 

Zobaczę może kiedyś ;]

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

outi mam pytanie ;d

 

mianowicie :

 

Ile robiłeś te pliki ? :D

Sygnatura została usunięta z powodu naruszenia praw autorskich.

4f2ab17c23fd45c5afdaeeae826b859c.0.gif

ec9c0fc95b4f4590b57c60e36a2eedce.0.gif

Opublikowano

Te pliki są ubogie. Nie dość że przez nie będą lagi to wszystko można zmieścić w jeszcze mniejszej ich ilości. Kolory z chatu, jakieś anty creepery, ekonomię, otwieranie czyjegoś eq to wszystko dostępne jest w np. essentials (całej paczce), world guardzie i world edicie i lagów nie będzie najmniejszych.

Opublikowano

outi mam pytanie ;d

 

mianowicie :

 

Ile robiłeś te pliki ? :D

 

 

Trzy paczki jakieś 30/40 minut ;]

 

 

 

 

Te pliki są ubogie. Nie dość że przez nie będą lagi to wszystko można zmieścić w jeszcze mniejszej ich ilości. Kolory z chatu, jakieś anty creepery, ekonomię, otwieranie czyjegoś eq to wszystko dostępne jest w np. essentials (całej paczce), world guardzie i world edicie i lagów nie będzie najmniejszych.

 

Nie chcesz nie pobieraj.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Mam jeszcze jeden problem zrobilem jak kazales pobralem paczne Role-Play i zamienilem pluginy i kiedy wchodze na serwer dostaje itemy takie jak 3x welna 3x deski i 1x diamentowy kilof o co come on i nadal nie moge jesc ;/

Opublikowano

Mam jeszcze jeden problem zrobilem jak kazales pobralem paczne Role-Play i zamienilem pluginy i kiedy wchodze na serwer dostaje itemy takie jak 3x welna 3x deski i 1x diamentowy kilof o co come on i nadal nie moge jesc ;/

 

Jeżeli choidz o te rzeczy to to kit tools możesz to zmienić folderze Essentials>config.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

@F5

Wiem ,że jeszcze 3 godziny ale nie będzie mnie ;]

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...