Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Prorok998

Kody do metin 2

17 postów w tym temacie

Mam pytanko . Ostatnio na youtube zauwazylem jakies kody do metina bardzo duzo jest komentow ze dziala . Przetestowal to ktos? Tu macie linki do filmów [u]xxxxxx[/u] . Chcialbym odpowiedz od kogos kto to sprawdzil i wie o czym mowi a nie komentuje a nic o tym nie wie . Z gory thx za odpowiedzi

Sprawdzac nie ma co zwykly fake. Nie podal "kodow" choc w grach online sa hacki i boty bo "kody" to masz w singlach. Sciema nic wiecej. Na stronce ktora podal czy co on tam wam naobiecywal sa keyloggery i tyle. Nie dawajcie sie nabierac ;)

[quote name='czekierap' timestamp='1334842355' post='4378623']
Sprawdzac nie ma co zwykly fake. Nie podal "kodow" choc w grach online sa hacki i boty bo "kody" to masz w singlach. Sciema nic wiecej. Na stronce ktora podal czy co on tam wam naobiecywal sa keyloggery i tyle. Nie dawajcie sie nabierac ;)
[/quote]

On nie podal stronki i zobacz ile masz tam pozytywnych komentow.

[quote name='Paradox's' timestamp='1334842444' post='4378632']
To nie działa
W metinie kody są tylko dla GM
[/quote]

Sprawdzales ?

do gry metin 2 istnieją kody tylko dla administracji. my mamy tylko drobne komendy :]

Nie ma 'kodów' do metina, jedynie gm może ich używać do np. przywołania metinów, bossów czy tam innych stworów eot.

[quote name=' Vanosh' timestamp='1334843836' post='4378829']
Nie ma 'kodów' do metina, jedynie gm może ich używać do np. przywołania metinów, bossów czy tam innych stworów eot.
[/quote]

Sprawdzales te czy sie po temacie domyslasz ?

Powiedz mi, po co mam to sprawdzać jak wiem że nie ma poza gm? -.-

[quote name=' Vanosh' timestamp='1334844237' post='4378901']
Powiedz mi, po co mam to sprawdzać jak wiem że nie ma poza gm? -.-
[/quote]
Polecam przejzec filmy i komentaze ;]

[i]Są komedy do mt2, jak już powyżej ktoś wspomniał tylko Gm może z nich kożystać. [/i]

[url="http://www.mpcforum.pl/topic/65970-komendy-wszystkie-po-polsku/"]http://www.mpcforum.pl/topic/65970-komendy-wszystkie-po-polsku/[/url]

To może ja napiszę komentarz, 'wow , zapłaciłem i działa, mam tryliard efemesuf', uwierzysz?

Zwykły fake, daj mi 5 minut w paincie i zrobie Ci identycznego ss'a.

O moj boze hahahaha śmieszne to jest, "aby otrzymać fms +9 sr 25 wpisz game na nr..." On dostanie SM a ty puste konto w telefonie. Wtedy sie będziesz pisal tutaj temat ze cie oszukali. Po co my mamy sprawdzać? Jesteś naiwny ? Wysylaj, prosze cie bardzo.

byłoby za pięknie gdyby coś takiego istniało ... jak myślisz dlaczego jest zakryta nawa serwa itp ? bo posawił pewnie privka na hamaku i nawalał komendami , gdyby to działało to każdy by miał all +9 5b

Fake na 100% nie wysyłajcie żadnych smsów szkoda kasy ;p

Żadnych kodów nie ma już na metin2.pl które by działały zostały po blokowane.... a inne są dostępne na koncie GM

Kiedyś były na newlongju na podwyższanie dowodzenia, poli, itp ale nic więcej

LukandeR, nie to, że już nie ma... ich nigdy nie było i nie będzie.
Przeróżne komendy mają w swym asortymencie osoby z rangą wyższą niż GM.
Również możliwe jest oszukanie samego siebie w clientcie, np. poprzez konsolę kamer moda.

Zwykłych kodów nie ma, więc nie działają, temat do zamknięcia.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0