Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK]Server Dedykowany 100% Survival NO-PREMIUM NO-WL


misza417

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cieszy mnie ze wam sie podoba....dodalismy plugin ma wypadanie kaski z mobow a wieczorem dodamy aukcje...wiec zapraszam i zycze milej zabawy

Opublikowano

a ja myslalem ze juz serwer nie istnieje :) a tu taka mila niespodzianka, wiec zaraz sie znowu zarejestruje i popykam troche

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

jak bys sie stosowal do regul to bys nie dostal bana....przez 10 minut byles obserwowany wiec jesli sobie cos podbudowales to tylko z niewidzialnych klockow :)

Opublikowano

Witam.

Niestety, serwer znów nie działa. To nie jest 1 raz.

 

Jaki jest powód problemów?

-Wpierw myśleliśmy, że to wina pluginów. Następnie podejrzewaliśmy kilku zbanowanych graczy (Tak czy inaczej przyczynili się do całego wydarzenia.). Ale jak się okazało winny jest hosting.

 

Co to za hosting?

-Hosting zwie się http://www.ownserver.pl i stanowczo go nie polecam. Obsługa jest straszna, brak odpowiedzi... Jedna wielka olewka.

 

Dlaczego?

-Może i jest tani, ale oferta jest satysfakcjonująca tylko podczas kupna. Serwer postawiony przez nas za pomocą tej strony miał chwile w których łapał okropne lagi, a na serwerze było raptem 10 osób (na 33 sloty).

 

Kiedy serwer ruszy na nowo?

-Aktualnie staramy się zareklamować usługę po czym zmienimy hosting na inny i uruchomimy serwer na bardzo długo. Myślimy nad sobotą lub niedzielą. (Co nie oznacza, że to przeciągniemy. Wszystko zależy od funduszy.)

 

Czy zostaną wprowadzone jakieś zmiany?

-Zastanawiam się nad usunięciem jakichkolwiek udogodnień typu: VIP, Dodatkowe LVL. Dochodzę do wniosku, że takie bonusy powinny być na serwerach typu Free Build, Role Play.

 

Jak utrzymacie serwer?

-Darowizny. Myślę, że jest mnóstwo graczy którzy poszukują serwera na którym wszyscy są równi. Możliwe, że będą osoby którym bardzo spodoba się serwer i będą chcieli wspomóc nas w utrzymaniu serwera.

 

Na ile slotów zostanie postawiony serwer?

-Zaczniemy z 20 slotami. Sloty będą dodawane proporcjonalnie do zapełnienia serwera.

 

Reasumując, w imieniu całej administracji przepraszam was za czas który straciliście podczas gry na naszym serwerze i mamy nadzieję, że za ten nie cały tydzień wpadniecie chociaż na chwilę zobaczyć jak wszystko się ukształtowało.

 

Pozdrawiam Kaczmar23

1331059428-U215643.gif

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...